<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Фонд Янковського і Держкіно провели бізнес-ланч на 72-му Каннському кінофестивалі

Четвертий рік поспіль на Каннському кінофестивалі Фонд Ігоря Янковського і Monegasque Association Helping Hand спільно з Держкіно України організовують і проводять бізнес-ланчі для українських та зарубіжних кінопродюсерів «Meet Ukrainian Producers!» («Зустрічайте українських продюсерів!»). Презентація нових українських кінопроектів в панорамному ресторані 360 готелю Radisson Blue Cannes викликала інтерес у понад 100 професіоналів міжнародної кіноіндустрії.

Відкривав бізнес-ланч його ініціатор, засновник благодійного Фонду Ігор Янковський. «Першими успіхами вітчизняного кінематографа ми пишалися 2-3 роки тому, коли знову стали знімати кіно. Те що ми зараз спостерігаємо – це вже нормальне виробництво кінематографічних шедеврів, як і має бути в такій талановитій країні, як Україна. Зараз вже все поставили на рейки, якими впевнено рухаємося до успіху. Нарешті у нас з'явилися кінематографісти, які впізнавані не тільки всередині країни, але і за кордоном. Українське кіно народилося заново, після довгих років застою. І ось тут я абсолютно щасливий», – наголосив бізнесмен і меценат Ігор Янковський.

Міністр культури Євген Нищук від імені уряду України привітав гостей «Meet Ukrainian Producers» і наголосив на важливості таких зустрічей в контексті розвитку українського кінобізнесу. «Це гарна можливість познайомити міжнародну професійну кіноспільноту із сучасним обличчям української кіноіндустрії, поділитися своїми досягненнями і налагодити ділові контакти між українською та європейською кіноіндустрією», - зазначив міністр культури Євген Нищук.

Глава Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко зазначив: «З кожним роком ми спостерігаємо, як українські події в Каннах користуються все більшою зацікавленістю з боку іноземних кінопрофесіоналів. Особливо це простежується в рамках проведення бізнес-ланчу, адже цьогоріч кількість бажаючих взяти у ньому участь збільшилася практично вдвічі. Ми бачимо практичні результати цих зустрічей, і я вдячний Фонду Ігорю Янковському за те, що він робить для підтримки українських кінематографістів».

Не випадково, цьогоріч одразу в двох офіційних конкурсних програмах найбільшого і найпрестижнішого у світі Каннського кінофестивалю відбулися прем'єри двох українських фільмів.

Повнометражний дебют молодого українського режисера Нарімана Алієва EVGE (Додому) відібрали для участі в конкурсі в другій за значимістю програмі Канн Un Certain Regard (Особливий погляд), а стрічка Декеля Беренсона «Анна» (створена в копродукції України, Ізраїлю та Великої Британії) була відібрана до конкурсу короткометражних фільмів. Обидві ці художні роботи створено за підтримки Держкіно України.

Під час бізнес-ланчу до уваги іноземних продюсерів представили сім українських фільмів, що перебувають на різних стадіях виробництва:

• історичний фільм "Червоний. Без лінії фронту», режисер - Заза Буадзе;
• трагікомедія "Мої думки тихі", режисер - Антоніо Лукіч;
• шпигунський трилер "Спадок брехні", режисер Андріан Бол;
• історична драма "Довбуш", режисер Олесь Санін;
• військова драма "Східняк" - режисер Андрій Іванюк;
• історичний фільм "Чорний ворон", режисер - Тарас Ткаченко;
• пригодницький фільм «Рагнабор», режисер Володимир Харченко-Куликовський.

Презентації з показом слайдів і промо-роликів нових фільмів провели українські продюсери: Алла Біла, Дмитро Суханов, Андрій Суярко, Володимир Філіппов, Олександр Чубко, Павло Сушко та Олександр Недбаєв. Після закінчення офіційної частини гості перейшли до частувань і невимушеного спілкування за келихом шампанського з колегами з-за кордону.

Як виявилося, багато міжнародних продюсерів уже не вперше беруть участь в бізнес-ланчах, організованих Фондом Янковського. А деякі саме на цих зустрічах знайшли своїх партнерів в Україні, як це сталося з кінопродюсером з Німеччини Сюзанною Дуельманн. У 2018 році на аналогічному бізнес-ланчі вона познайомилася з продюсерами Павлом Сушком та Олександром Недбаєвим, зацікавилася їхнім проектом, а цьогоріч вже брала участь в його презентації, як повноправний со-продюсер.

Нагадаємо, що з 14 по 23 травня на кіноринку Каннського кінофестивалю Marché du Film працював Український національний павільйон.

Міжнародний Каннський кінофестиваль - є одним з найстаріших і найпрестижніших у світі. Він щорічно проводиться наприкінці травня у курортному містечку Канни (Франція) в спеціально побудованому Палаці фестивалів і конгресів на бульварі Круазет. Акредитований Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів (FIAPF) серед небагатьох світових кінофестивалів категорії А. Каннський кінофестиваль вперше провели у 1946 році. Завдяки надзвичайній увазі засобів масової інформації, фестиваль залучає десятки зірок світового кіно. Також він популярний і серед кінопродюсерів, що представляють тут нові проекти і продають вже готові. Під час кінофестивалю Канни приймають понад 150 тис. гостей з усього світу.

Marche du Film - міжнародний кіноринок, який відбувається паралельно з Канським кінофестивалем і щорічно стає найбільшим у світі майданчиком для зустрічей професіоналів кіноіндустрії, придбання і продажу прав на фільми і пошуку партнерів для спільного кіновиробництва. Кіноринок збирає понад 12,5 тис. професіоналів, серед яких тисячі продюсерів, баєрів, дистриб'юторів і відбірників фестивалів. Участь в роботі ринку - це чудова можливість для презентації кінематографічної України як вигідного партнера і демонстрації можливостей окремих українських кіновиробників.

Бізнес-ланч в Каннах «Meet Ukrainian Producers!», Ініційований Фондом Ігоря Янковського у 2016 році став традиційним місцем неформальних зустрічей і нових знайомств для кінематографістів усього світу. Досвід проведення двох попередніх ланчів показав свою ефективність через створення нових українських фільмів у копродукції з європейськими режисерами. Благодійний Фонд Ігоря Янковського систематично допомагає молодим режисерам презентувати своє кіно на найбільших міжнародних кінофестивалях у Каннах, Берліні, Торонто, Карлових Варах, Локарно, Талліні та інших.

О компании: Громадська організація "Фонд Ігоря Янковського":
вул. Червоноткацька 42, г. Киев, 02094, Україна
Тел .: +380 44 459 0304;
Факс: +380 44 459 0305;
E-mail: office@iff-charity.org


SEVEN Communications
Автор:Воронова Алена Валерьевна написать автору
http://www.7com.com.ua
тел.:096 208 29 60

дата публикации: 29.05.2019 19:14


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены