<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Як заробити на Прозорро.Продажах

Цими днями системі ProZorro.Продажі успішно пройшли аукціони щодо продажу прав облаштування веселощами місць відпочинку у Києві. Організатором яких виступив КП "Міський магазин".

Цими днями системі ProZorro.Продажі успішно пройшли аукціони щодо продажу прав облаштування веселощами місць відпочинку у Києві. Організатором яких виступив КП "Міський магазин". Аукціони проводилися щодо продажу прав на розміщення атракціонів у різних частинах столиці. Учасник, що переміг по більшості лотів подавав пропозиції через майданчик sale.uub.com.ua Завдяки системі відкритих електронних аукціонів організатор заробив 1,12 млн грн..
«Торги як завжди пройшли успішно. В різних лотах за перемогу змагалися від 2 до 4 учасників, а по одному з лотів ціна виросла у 25 разів, що є дуже хорошим результатом. Дуже приємно, що міська влада використовує прозорий механізм продажу прав облаштування веселощами місць відпочинку і тим самим наповнює бюджет столиці. Ми дуже задоволені, що приймали в цьому найактивнішу участь, і отримали змогу вкотре довести, що Українська універсальна біржа є лідером біржового ринку України. Ми готові надати нашим клієнтам весь спектр послуг, так як маємо надійний майданчик і кваліфікований персонал» - розповів директор УУБ, Гладкий Сергій.
Довідка:
Українська універсальна біржа заснована у 1997 році, є електронним майданчиком Прозорро (публічні закупівлі), Прозорро.Продажі, проводить біржові аукціони по необробленій деревині, податковій заставі, сільськогосподарській продукції, енергоресурсам, Малої приватизації, ФГВФО та має розгалужену мережу філіалів по всій Україні.

О компании: https://www.uub.com.ua/


MEDiSUM
Автор:Савченко Алексей Васильевич написать автору
http://medisum.com.ua
тел.:+38066 6844106

дата публикации: 29.05.2019 19:14


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены