<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

ВОЛЯ запрошує до центру сучасних технологій у м. Івано-Франківську

Компанія ВОЛЯ активно розширює мережу своєї присутності. Цього тижня було відкрито другий центр сучасних технологій у місті Івано-Франківську.

ВОЛЯ відкрила Центр сучасних технологій в Івано-Франківську за адресою вул. Вовчинецька, 172-а. ЦСТ розташований в районі «Позитрон» - одному з найбільших у місті.
Це другий центр ВОЛЯ в Івано-Франківську. У березні 2018 року тут відбулося офіційне відкриття ЦСТ у самому центрі міста за адресою вул. Гетьмана Мазепи, 12.
- Розуміючи можливості ринку і те, що район «Позитрон» має великий потенціал для розвитку компанії, ми вирішили відкрити тут новий центр. Багато жителів цього району (52% усієї бази) користуються нашими послугами і хочуть розширити їхній спектр, тому тепер ми стали ближче до них, - коментує відкриття Володимир Симоненко, директор івано-франківської філії. Наші консультанти не просто знавці телекомунікаційних послуг, вони готові порадити, заспокоїти, переконати так, щоб людина пішла від нас з гарним настроєм. Наприклад, допомогти у виборі потрібного абоненту набору послуг. Адже усі послуги компанії включають різноманітні основні і додаткові пакети. Ми прагнемо надавати якісні послуги, зручність і комфорт для кожного абонента, сприяти позитивному іміджу компанії, - розповів пан Симоненко.
В Україні зараз працюють понад 50 Центрів сучасних технологій ВОЛЯ. За останні три роки компанія інвестувала в їхній розвиток 10 млн грн.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 10.06.2019 16:09


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены