<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

ВОЛЯ пропонує абонентам послуги Volia lifecell приєднатися до програми лояльності

З 2016 року в компанії ВОЛЯ діє програма лояльності, яка дозволяє накопичувати бонуси та витрачати їх на придбання послуг і сервісів. Тепер до програми також приєдналися абоненти послуги "Все включено" Воля lifecell.

Відтепер абоненти Volia lifecell мають можливість приєднатися до програми лояльності «Мої бонуси» на порталі абонента Мій кабінет. Наразі усі користувачі тарифу «Все включено» можуть почати отримувати бонуси за першу реєстрацію у програмі лояльності, поповнення рахунку, оцінку якості послуг та сервісу, підключення додаткових пакетів, перехід на кращий пакет, підтвердження контактних даних, подарунок до дня народження та в день річниці реєстрації договору. Обмінювати бонуси можна на додаткові пакети та послуги.
Абоненти двох послуг, які вже є учасниками програми лояльності, але переходять на тариф «Все включено», продовжують участь у програмі, усі бонуси на їхніх рахунках зберігаються.
Наприкінці 2016 року національний телеком провайдер ВОЛЯ оголосив про початок нового рівня взаємин з абонентами, давши старт програмі лояльності «Мої бонуси». Програма надає багато можливостей для отримання бонусів, а також їхнього вигідного використання на замовлення додаткових послуг та сервісів. Зареєструватися у програмі лояльності та керувати бонусним рахунком можна на порталі абонента «Мій кабінет» та у мобільному додатку My Volia.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 19.06.2019 17:01


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены