<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

ВОЛЯ повідомляє про випадки шахрайства від імені компанії

Абоненти надіслають звернення про те, що до них надходять опитування нібито з розіграшем призів від імені компанії ВОЛЯ, але це шахрайство!

Шановні абоненти, у мережі з'явилася інформація про те, що абоненти ВОЛЯ отримують опитування, нібито від нашої компанії і, як наслідок, можливість виграшу смартфона.
ВОЛЯ попереджає: такі повідомлення поширюються шахраями. Інформацію про будь-які свої акції компанія розміщує тільки в офіційних джерелах: сайті компанії, акаунті Фейсбук, порталі абонента Мій Кабінет та онлайн-спільноті Воля Клуб в розділі Акції.
Тому будьте пильні: ігноруйте такі повідомлення, не переходьте за посиланнями, не повідомляйте свої персональні дані або платіжні реквізити.
Будьте уважні, довіряйте тільки офіційним каналам компанії ВОЛЯ. По можливості інформуйте нас про такі повідомлення зловмисників - це допоможе нам вжити заходів, щоб протидіяти шахраям.
Також наполегливо рекомендуємо стежити за своєчасним оновленням операційної системи і антивірусного програмного забезпечення.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 24.06.2019 14:14


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены