<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

DSC_0798 DSC_0509 DSC_0329
Не суди за першим враженням. Дай час вразити!

Саме під цим гаслом пройшла підтримка повного перезапуску комунікаційної кампанії Нескафе 3в1 дивізіоном маркетингових сервісів AGAMA Communications.

На початку травня стартувала масова комунікаційна підтримка і реклама, в яких компанія закликала не судити про людей за зовнішнім виглядом, а випити з ними Нескафе 3в1 і дати їм час вразити! Мета проекту максимально ефективно охопити студентів престижних університетів та познайомити з новими смаками розчинної кави Нескафе.

Оскільки цільовою аудиторією акції «Дай час вразити» стали молодь та студенти, перезапуск було запущено у форматі семплінга в 29 університетах з 13 по 31 травня 2019 року в 5 містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, та Львів. Ідея активації полягала у тому, щоб продовжити задум реклами Нескафе 3в1, в якій брутальний байкер приїздить до університету, який згодом виявляється викладачем біології.

Механіка проекту полягала у тому, щоб в головних корпусах ВНЗ встановити брендовану фотозону з байком та хостами, вдягненими у байкерську промоформу з рекламного ролику, які запрошували студентів дегустувати Нескафе 3в1 під драйвову музику. Бариста пропонував 3 види кави на вибір: класичну, ніжнішу або більш міцну.

Окрім можливості скуштувати безкоштовний напій, студенти мали змогу сфотографуватися у брендзоні з мотоциклом та реквізитом і викласти фото в соціальні мережі з 2 хештегам: #Нескафе3в1 і #ДайЧасВразити. Offline та оnline-активації, які зібрали більше 15 000 ефективних контактів, спрямовані на перезапуск комунікаційної кампанії розчинної кави Нескафе, закликали не судити людей за зовнішністю та дати їм час вразити своєю особистістю за чашечкою кави.


ТРЦ Ocean Plaza
Автор:Анастасия написать автору
тел.:098 43823742

дата публикации: 24.06.2019 16:02


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены