<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Автомобили

Bolt продовжує розвиватись в Європі: компанія запустила сервіс в Лондоні

Лондон, 11 червня 2019 року: провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt, раніше відома як Taxify, виходить на ринок Лондона. У столиці Великобританії, як і в інших містах, Bolt установлює низькі тарифи для пасажирів і надає можливість гарного заробітку водіям.

Старт роботи в Лондоні — важлива подія в розвитку компанії. Лондон — великий мегаполіс із населенням майже 10 млн мешканців, ще 30 млн туристів відвідують це місто щороку. Крім того, у столиці Сполученого Королівства розташовані штаб-квартири найбільших корпорацій Великобританії та інших країн Європи.


Маркус Вілліг, засновник і CEO компанії Bolt, зазначив: «Ми раді, що виходимо на ринок Великобританії і запускаємо Bolt у такому багатонаціональному і космополітичному місті. Дуже важливо, щоб в цьому мегаполісі був широкий вибір служб виклику автомобілів. Bolt пропонує чесний, надійний і доступний сервіс — саме те, що потрібно водіям і пасажирам.
Ми впевнені, що зниження ціни для пасажирів і створення хороших умов праці для водіїв дає можливість випробувати всім новий сервіс та оцінити його якість. Ми прагнемо запровадити наш клієнторієнтований підхід у Лондоні й забезпечити найвищий рівень сервісу».
За допомогою додатку Bolt можна замовити поїздку в межах району Великого Лондона, а також в аеропорти Хітроу, Гатвік, Лондон-Сіті, Станстед і Лутон. На сьогодні пасажири Bolt можуть обрати автомобіль категорії Standart або Premium. Найближчим часом також будуть представлені й інші категорії авто.

Інформація про Bolt
Компанія Bolt (раніше відома як Taxify) ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, мета якої ― полегшити пересування містом і зробити цей процес простим, швидким і надійним.
Компанія заснована у 2013 році зі штаб-квартирою в Таллінні (Естонія). Bolt пропонує широкий перелік послуг. За допомогою мобільного додатка Bolt можна викликати авто та орендувати електросамокат. Bolt працює в 30 країнах і 100 містах Європи, Африки, Західної Азії, Північної Америки та Австралії. Команда Bolt налічує більш ніж 900 працівників у різних країнах світу. Це найбільш швидкозростаючий бізнес у Європі. Послугами Bolt користуються понад 25 мільйонів клієнтів. CEO компанії Bolt Маркус Вілліг, якому 25 років, визнаний наймолодшим засновником компанії, що отримала статус «єдинорога» у Європі.


o2pr
Автор:Наталія написать автору
тел.:093 5406696

дата публикации: 01.07.2019 17:30


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены