<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Компанія ВОЛЯ стала телепартнером фестивалю Літо. Дзига. Love.

03.07.2019 ВОЛЯ підтримує розвиток та просування українського кіно контенту. Цього разу компанія стала телепартнером українського “Оскару” - найвищої вітчизняної кінематографічної премії “Золота Дзиґа”.

4 липня 2019 року в Україні розпочинається фестиваль фільмів-лауреатів та номінантів на український “Оскар” - найвищу вітчизняну кінематографічну премію “Золота Дзиґа”. Генеральним телепартнером проекту стала компанія ВОЛЯ.

У програмі фестивалю фільми – чемпіони України з короткого метру. Це такі фільми як володар премії Української кіноакадемії “Mia Donna”; “Monk”, створений за мотивами пісні “Монах” гурту “Даха Браха”; фантастична повість про любов “Вічність”; “Затамувавши подих”, знятий повністю під водою та без єдиного діалогу; призер міжнародного кінофестивалю у Локарно (Швейцарія) фільм “Випуск’97”. Усі ці роботи будуть показані на великих екранах. Організатор фестивалю: міжнародна дистриб’юторська компанія KINOLIFE Distribution.

ВОЛЯ активно співпрацює з національними телекомпаніями, підтримує розвиток та просування українського кіно контенту. В Україні – це єдиний телекомунікаційний провайдер, який має власні телеканали ВОЛЯ CINE+. Компанія також створює власний контент. Минулого року ВОЛЯ презентувала комедійний міні-серіал «Волею випадку», сценарій якого побудовано на цікавих історіях взаємовідносин працівників компанії та клієнтів. Серіал було знято у партнерстві з кіностудією FILM.UA.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 03.07.2019 18:27


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены