<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Компанія Assyst провела майстер-клас на InnoTextile Meet Up Forum

Представники компанії Assyst GmbH продемонстрували можливості цифровізиції швейної галузі на InnoTextile Meet Up Forum.

4 липня 2019 року компанія Assyst прийняла участь в InnoTextile Meet Up Forum “Цифрова революція в текстильній індустрії: час змінюватися”, що відбувся у м. Львів. InnoTextile Meet Up Forum - форум для тих, хто тримає руку на пульсі та цікавиться можливостями виходу українських модних брендів на європейські ринки, ЗD моделюванням і цифровим маркетингом. Основною метою заходу є стимулювання розвитку текстильної промисловості в Україні та підвищення конкурентоспроможності малих і середніх компаній, що працюють в цій галузі.

Під час форуму директор з міжнародних продажів Assyst GmbH Томас Бауер продемонстрував широкі можливості цифровізації швейної галузі. В рамках креативної майстерні «Комп’ютерне моделювання і 3D візуалізація швейних виробів» учасники форуму змогли оцінити потенціал впровадження цифрових інструментів в індустрію моди, а саме:
- комп'ютерне моделювання одягу (виготовлення 2D лекал),
- 3D візуалізація швейних виробів,
- використання цифрових прототипів одягу в цифровій комерції (на прикладі компаній BRAX, s.Oliver, Decathlon).

Протягом трьох днів форуму гості мали змогу відвідати численні майстер-класи, дискусії та презентації. Крім того, на форумі відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу студентських дизайнерських робіт для друку на полотні.

О компании: Компанія Assyst - провідний виробник програмного забезпечення для швейної промисловості. На його базі працює понад 200 провідних світових брендів індустрії моди (Adidas, Brax, Escada, Esprit, Hugo Boss, Marc O'Polo, New Yorker, Max Mara, S.Oliver, Triumph і ін) і близько 80% швейних підприємств Німеччини. Одним з ключових напрямків розвитку компанії є розробка програм для 3D-конструювання одягу та впровадження віртуальної реальності в індустрію моди.

Офіційний представник компанії Assyst в Україні та країнах СНД: http://assyst-cis.com


ООО "Центр швейного оборудования"
Автор:Кабалюк Г. В. написать автору
http://sewingcenter.com.ua

дата публикации: 08.07.2019 15:02


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены