<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Літнє стажування в ВОЛЯ - відмінна можливість для старту кар'єри

10.07.2019 ВОЛЯ запустила соціальний проект - SMART-стажування для студентів і випускників. Це відмінна можливість для старту кар'єри молодим фахівцям. Однією з головних переваг є робота з реальними проектами бренду, а також самостійний вибір спеціалізації. Найкращі стажери за підсумками проекту отримають стипендію від ВОЛЯ.

Уперше телекомунікаційна компанія ВОЛЯ запускає літнє SMART-стажування. Відбір кандидатів і робота над проектами в рамках стажування триватиме в липні-серпні.
SMART-стажування ВОЛЯ буде істотно відрізнятися від звичайних стажувань в бізнес-компаніях. Усі стажери будуть працювати по обраній ними спеціалізації в компанії протягом 3,5 тижнів. У кожного стажера обов'язково буде свій SMART-проект і куратор за спеціалізацією. Всі проекти - реальні кейси, над якими працюють співробітники ВОЛЯ. Спеціально для цього стажування студентам виділені діючі проекти компанії. Стажування завершиться захистом проекту перед топ-менеджерами компанії. 1-3 кращих стажера отримають стипендію ВОЛЯ на наступні півроку.
Для участі у стажуванні претендент повинен записати невелике відео-резюме та подати заявку за посиланням: http://bit.ly/2XqEy95. Також на сайті заявник може самостійно вибрати проект, який хоче реалізувати. Учасниками стажування можуть стати студенти 4-5 курсів або випускники. Прийом заявок триватиме до 20 липня.
«Ми розраховуємо, що літнє стажування вдало доповнить систему роботи в компанії зі студентами і випускниками вузів щодо їхньої профорієнтації. Нещодавно ми також запустили власний профорієнтаційний проект для українських випускників, студентів і тих, хто шукає нову роботу. Тепер на базі компанії всі бажаючі можуть взяти участь у тестуванні і цікавих бізнес - іграх, за результатами яких професійні психологи складуть індивідуальні профорієнтаційні профілі» - розповідає Анна Басюк, директорка з персоналу ВОЛЯ.
Такий ассессмент - центр визначає сильні сторони і зони розвитку кожного учасника, а також допомагає визначитися з професією і напрямками, в яких можна розвиватися.
Це важливий соціальний проект, покликаний допомогти молоді зробити правильний кар'єрний вибір, вибрати свій ВУЗ і спеціальність, щоб у майбутньому працювати за фахом і отримувати від роботи задоволення.
Пілот проекту стартував 22 квітня в Хмельницькому, в офісі власного кол-центру ВОЛЯ.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 10.07.2019 16:03


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены