<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Підсумки опитування українських споживачів меду

З метою вивчення ситуації на ринку та розуміння побажань українських споживачів, в квітні-червнч 2019 р. ТМ «Знатний Мед» було проведено телефонне опитування споживачів меду. Підсумки опитування були озвучені під час інтерв’ю у прес-студії «Сегодня» 4 липня 2019 р.

В опитування взяли участь 162 респонденти з Києва (60% опитаних) та інших міст України (40% опитаний). Що стосується місця проживання, статі та віку, то портрет респондентів наступний – 76% - мешканці міст, 19% - передмістя, 5% - селище міського типу (смт), жінки – 51%, чоловіки – 49%, вік – 26-45 років – 57%, старші за 46 років – 25%, до 25 років – 18%.
За підсумками опитування, більшість респондентів споживають мед у холодну пору року (53%), протягом всього року мед споживають 25%, а час від часу протягом року (тобто, у різні сезони) – 22% опитаних.
«Підсумки опитування підтвердили, що в Україні споживачі сприймають мед, скоріше як лікувально-профілактичний засіб, ніж десерт. При цьому, варто нагадати, що для отримання максимальноїкористі для організму, натуральний мед треба споживати регулярно, незалежно від пори року. Добова норма споживання меду для дорослих складає 1-2 столові ложки щодня», - відзначив Валерій Курейко, представник ТМ «Знатний Мед».
Що стосується основних критеріїв вибору меду під час покупки, на першому місці була названа ціна (39%), на другому – певний конкретний вид меду (32%). Для 21% опитаних важливим є асортимент (наявність різних видів меду), і 8% відзначили органолептичні характеристики (смак, колір, консистенція, тощо).
Варто зазначити, що під час відповіді на це запитання респонденти могли обрати тільки 1 критерій із запропонованих варіантів. Тобто, той факт, що органоліптичні властивості меду на 4 місці, не означає, що вони не є важливими, просто інші критерії виявились більш важливими, на думку респондентів. В цілому ж, всі названі критерії є важливими під час вибору та покупки меду.
За місцем покупки, аудиторія опитаних споживачів розділилась наступним чином: 32% купують мед у знайомих пасічників, 28% - на базарах (на ринках), 23% - в Інтернеті і 17% - в роздрібній мережі (в магазинах).
Підсумки опитування також показали, що спостерігається тенденція збільшення кількості споживачв, які купують мед в Інтернеті (у порівнянні із минулим роком, їх кількість збільшилась на 6%), в той час як придбання меду у таких каналах продажів як ринки і роздрібні мережі поступово зменшується.
05.07.2019

О компании: Повна версія відео-інтерв’ю доступна за посиланням: https://www.segodnya.ua/ukraine/kupit-med-s-polzoy-i-bez-riska-predpochteniya-potrebiteley-i-tendencii-na-rynke-internet-torgovli-medom-1295952.html

За додатковою інформацією і актуальними коментарями експертів, будь ласка, звертайтесь:
Tel +38 (099) 417 52 48
e-mail - znatnymed@gmail.com ,
сайт - www.znatnymed.com
Facebook - https://www.facebook.com/znatnymed/?fref=ts
YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCUGf2OPADy7nSbzKH3mRfzg


Publicity Ctreating
Автор:Ярослав написать автору
http://www.publicity.com.ua
тел.:(099) 417 52 48
тел.:(097) 970 67 02

дата публикации: 15.07.2019 21:26


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены