<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

17.07_Вручение
Henkel увійшла до ТОП-20 лідерів українського ринку з найкращими програмами КСВ

Впливове ділове видання «Власть денег» оприлюднило черговий фірмовий рейтинг ТОП-20 кращих програм корпоративної соціальної відповідальності, що реалізуються в Україні компаніями – лідерами різноманітних галузей економіки.

Найкращими у хімічній галузі визнані КСВ-програми (екологічні, освітні та проекти сталого розвитку) компаній «Хенкель Україна» та «Хенкель Баутехнік (Україна)».
Експерти видання зазначили, що одним із ключових елементів Стратегії сталого розвитку транснаціональної корпорації Henkel є соціальний прогрес і покращення умов життя населення країн присутності підрозділів компанії. Henkel приділяє особливу увагу інноваційним рішенням з використання, утилізації, переробки та повторного використання пластикової упаковки.
Наразі понад 80% упаковки, яку використовує у своїй діяльності компанія Henkel, вже підлягає вторинній переробці, а до 2025 року компанія Henkel має намір перейти на 100%-ве використання упаковки, що можна буде переробляти, повторно використовувати або яка піддаватиметься біохімічному розпаду.
«Весь світ зараз працює над переходом до економіки замкненого циклу, головна ідея якої полягає у збиранні та переробці використаних матеріалів для їхнього повторного використання. Це дозволить не лише заощадити ресурси, але й зменшити вплив на довкілля», — зазначила президент компанії «Хенкель» в Україні Ніна Домбровська.
Три роки тому Henkel почала реалізовувати програму «Посли сталого розвитку», залучивши до участі в цьому волонтерському проекті понад 50 тисяч працівників. Співробітники пройшли спеціальне навчання і, отримавши відповідні сертифікати, тепер проводять тренінги для дітей і дорослих щодо захисту навколишнього середовища, інновацій у сферах освіти, науки, культури та мистецтва. До кінця 2018 року ми досягли понад 150 000 школярів у 53 країнах. Посли сталого розвитку Henkel, серед яких є й українські представники, зустрілися з сотнями тисяч школярів.
З 2016 року волонтери «Хенкель Україна» та «Хенкель Баутехнік (Україна)» регулярно проводять екологічні уроки в школах Києва та Вишгорода. Заняття з учнями початкових класів відбуваються у формі захоплюючих ігор та вікторин.
Експерти «ВД» відзначили плідну співпрацю українського офісу Henkel з Благодійним фондом Дениса Силантьєва. В різних містах України відкрили школи плавання для дітей із малозабезпечених родин.
Ще один важливий проект – «Відчути книгу». Волонтери створюють аудіоверсії творів відомих українських письменників та розповсюджують їх серед вихованців з вадами зору в спеціалізованих інтернатах Києва та Запоріжжя.
Окрім того, посли сталого розвитку українських підрозділів Henkel активно реалізують у нашій державі міжнародний проект Million Chances, допомагаючи жінкам соціально та творчо самореалізовуватися.

О компании: Компанія «Хенкель» має збалансований і диверсифікований портфель активів, що охоплює різні країни. Компанія, діяльність якої ведеться у трьох основних бізнес-напрямках, займає лідируючі позиції в промисловому і споживчому сегментах бізнесу завдяки успішним брендам, інноваціям і технологіям. Бізнес-напрямок «Клейові технології» компанії «Хенкель» посідає першість на світовому ринку клейової продукції у всіх сегментах даної галузі в різних країнах. У бізнес-напрямках «Засоби для прання та догляду за оселею» та «Косметичні засоби» компанія «Хенкель» лідирує у багатьох країнах і галузях по всьому світу. З часу заснування компанії «Хенкель» у 1876 році вона веде успішну діяльність вже понад 140 років. У 2018 році компанія «Хенкель» повідомила про обсяг збуту розміром приблизно 20 мільярдів євро і скоригований операційний прибуток розміром близько 3,5 млрд євро. В компанії «Хенкель» працює приблизно 53 000 осіб у різних країнах – це віддана і дуже різноманітна команда, об’єднана високою корпоративною культурою, спільною метою забезпечувати стійкий розвиток і спільними цінностями. Як визнаний лідер стійкого розвитку, компанія «Хенкель» займає провідні позиції по багатьох міжнародних показниках та в багатьох міжнародних рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» котируються на фондовій біржі Німеччини (фондовий індекс – DAX). Для отримання додаткової інформації просимо відвідати веб-сайт компанії за цим гіперпосиланням: www.henkel.com.


PR-Service
Автор:Наталия Глушак написать автору
тел.:050 357 19 07

дата публикации: 17.07.2019 18:45


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены