<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

26 дітей-сиріт отримають безкоштовну IT-професію

Благодійний фонд «Благомай» і GoFriends IT Academy організували освітньо-розважальний IT Camp для дітей, які залишилися без батьківського піклування.

GoFriends IT Camp - це благодійний проект, який надає можливість дітям-сиротам опанувати сучасну і затребувану професію в світі комп'ютерних технологій.

За підтримки Уповноваженого Президента України з прав дітей Миколи Кулеби і Національної дитячої ради, з 26 липня по 5 серпня 26 дітей з дитячих будинків будуть навчатися основам програмування і комп'ютерним технологіям з метою отримання IT професії для розвитку майбутнього країни.

Протягом двох тижнів у просторому Центрі захисту дітей «Наші діти» (просп. П. Тичини, 28-Б) хлопці та дівчата зможуть відвідувати семінари від провідних фахівців, спілкуватися, розвиватися і цікаво проводити час з однолітками.

«На сьогоднішній день наша мета – це створення IT майбутнього для дітей-сиріт. Тепер підлітки, які залишилися без батьківського піклування, можуть не просто виживати в сучасному IT світі, а навчитися жити успішно і отримувати від життя все», - розповів співзасновник фонду «Благомай» Костянтин Голуб'ятников.

В рамках програми табору:
- щоденне вивчення англійської мови;
- навчання основам програмування;
- екскурсії в провідні IT компанії України;
- майстер-класи від бізнесменів Єгора Гавриленка і Гліба Співакова, соціального підприємця Фелікса Модельського та ін .;
- тимбілдинги, конкурси та змагання.

«Наша академія хоче передати важливі і потрібні для сучасної професії знання і навички для дітей, які залишилися без батьківського піклування. Ми підготували досить насичену програму, яка допоможе підліткам розробити власний проект і навчиться просувати його і правильно презентувати. Це величезний крок на шляху до IT професії», - поділився засновник GoFriends IT Academy Євген Моісеєв.

За підсумками табору кожен учасник отримає сертифікат, а найстаранніші хлопці та дівчата стануть студентами IT академії GoFriends в Києві і отримають професію в сфері комп'ютерних технологій.

Детальна інформація:
http://charitymay.com/fund-programs_ru/it-camp

Інформація для ЗМІ: 063 870 85 51


Благодійний фонд "Благомай"
Автор:Благомай написать автору
http://charitymay.com
тел.:+380 638708551

дата публикации: 29.07.2019 16:23


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены