<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Київстар пропонує нове Big Data рішення для бізнесу - «Business Data Solution»

З 15 серпня 2019 року Київстар запроваджує новий продукт на основі аналізу великих даних, за допомогою якого компанії можуть самостійно формувати цільові розсилки SMS, адресуючи їх лише тим клієнтам, які зацікавлені в отриманні рекламної інформації

З 15 серпня 2019 року Київстар запроваджує новий продукт на основі аналізу великих даних, за допомогою якого компанії можуть самостійно формувати цільові розсилки SMS, адресуючи їх лише тим клієнтам, які зацікавлені в отриманні рекламної інформації
«Business Data Solution» — це продукт на основі великих даних, який в автоматичному режимі допоможе надсилати промо-SMS лише цільовій аудиторії. Це система з доступом через WEB-інтерфейс, в якій можна працювати як самостійно, так і командами в будь-який час. Завдяки великим даним та з використанням алгоритмів машинного навчання розроблено критерії, за якими визначаються сегменти абонентів, кому буде корисна і цікава промо-розсилка.
Працюючи в системі користувач самостійно визначає аудиторію для комунікації, обирає бажаний період та створює текст. Для полегшення процесу керування витратами в інтерфейсі програми відображається прогнозована вартість комунікації під час її створення. По завершенню періоду розсилки повідомлень є можливість переглянути статистику, яка дозволяє оцінити ефективність промо та допомагає у плануванні подальших комунікацій. Оплата послуги замовником здійснюється лише за доставлені повідомлення.
Вибірка отримувачів смс-реклами формується зі списку абонентів, що підписалися на послугу «Мої знижки» — смс-розсилки про ексклюзивні знижки та спеціальні пропозиції від партнерів Київстар — та надали згоду на отримання таких повідомлень.
Нагадаємо, Київстар дотримується Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» і не передає та не продає персональні дані абонентів. Усі аналітичні моделі з використанням великих даних будуються на основі неперсоніфікованих та зашифрованих даних.
Дізнатись більше про продукт, його можливості та замовити можна за посиланням.

О компании: Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій мобільного зв’язку за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla за 2018 рік у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою по Україні. Послугами Київстар користується близько 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Kyivstar написать автору
http://www.kyivstar.ua

дата публикации: 21.08.2019 17:24


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены