<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Завершився 45-й світовий чемпіонат WORLDSKILLS KAZAN 2019

27 серпня в Казані закінчився 45-й світовий чемпіонат по професійній майстерності WORLDSKILLS KAZAN 2019, в якому взяло участь понад 1300 учасників з 63 країн світу.

27 серпня в Казані закінчився 45-й світовий чемпіонат по професійній майстерності WORLDSKILLS KAZAN 2019. Урочиста церемонія закриття пройшла на багатотисячному стадіоні «Казань Арена», де організатори чемпіонату вручили понад 130 нагород переможцям найрізноманітніших компетенцій: перукарська справа, столярне майстерність, логістики, комунікаційні технології та інші. Чемпіоном світу серед учасників напряму «Future Skills» в компетенції «Цифровий модельєр» стала Вікторія Малецкова з Казанського коледжу технології та дизайну.

Всього в чемпіонаті взяло участь понад 1300 учасників з 63 країн світу в 56 компетенцій різної професійної спрямованості. Також в цьому році була організована зона «Future Skills» з перспективними професіями, затребуваними в умовах цифрового, високотехнологічного виробництва. Серед них компетенція «Цифровий модельєр», спонсором якої виступає німецька компанія Assyst GmbH.

Учасники компетенції «Цифровий модельєр» за допомогою сучасного програмного забезпечення (САПР Assyst, 3D візуалізатор Vidya) і інноваційних технологій (сканер людського тіла Vitus bodyscan) продемонстрували складний процес розробки одягу в віртуальному середовищі:
- за допомогою бодісканера отримали точні безконтактні вимірювання всіх форм і обсягів замовника, створивши віртуальну 3D копію людини (сканатар).
- за отриманими вимірам конкурсанти створили цифрові 2D лекала необхідного розміру і сформували ефективні розкладки.
- присвоїли матеріалам найбільш правдоподібну структуру, а також змоделювали необхідні їм властивості (щільність, текстуру, малюнок).
- у віртуальному середовищі «зшили» раніше отримані 2D лекала з дотриманням технології виробництва одягу.
- результат «зшивання» учасники приміряли на віртуальний сканатар, продемонструвавши якість посадки, зручність експлуатації і кінцевий зовнішній вигляд виробу в спокої і в русі за допомогою 3D симулятора. При цьому фізичний зразок моделі не створювався.

Як продемонстрували учасники компетенції, дана технологія дозволяє значно скоротити час і ресурси при створенні одягу. А в майбутньому, за допомогою цієї технології, одяг можна буде продавати, просто показавши її на моніторі комп'ютера, навіть без попереднього пошиття.

Офіційний представник німецької компанії Assyst GmbH в Україні: https://assyst-cis.com

О компании: Компанія Assyst GMBH (Німеччина) - світовий лідер в області розробки інтегрованих технологічних рішень для швейної промисловості, клієнтами якої є понад 250 провідних світових брендів індустрії моди (Adidas, Brax, Escada, Espirit, Hugo Boss, Marc O'Polo, New Yorker, Max Mara, S.Oliver, Triumph і інші).


ООО "Центр швейного оборудования"
Автор:Кабалюк Г. В. написать автору
http://assyst-cis.com
тел.:+38 (050) 322 44 88

дата публикации: 02.09.2019 12:35


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены