<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Почути одне одного та нову пісню alina pash і фріла

Прес-конференція до запуску другої хвилі соціального проєкту про рівність жінок та чоловіків “почути одне одного”
19 вересня 2019 РОКУ 16:00, трц gULLIVER (1-Й ПОВЕРХ)


Як показало дослідження Національного Демократичного Інституту, 77% українців та українок вважають рівність важливою. Що ж заважає нам створити суспільство вільне від упереджень та стереотипів?

Проєкт “Почути одне одного” - це громадсько-просвітницька кампанія, яка має на меті розкрити переваги рівності між жінками та чоловіками у всіх сферах життя та розповісти про руйнівну роль ґендерних стереотипів. Першим етапом кампанії стало створення сайту “Почути одне одного”, тоді ж до проєкту долучились відомі українські автори та авторки, створивши короткі есеї та оповідання про рівність.

До другого етапу кампанії долучилися Alina Pash та Фріл, сучасні українські виконавці. «Мені початково сподобався проєкт, – розповідає Alina, – бо він спрямований на те, щоб вирівняти ситуацію та поставити акцент на дуже актуальній для України темі». Музиканти створили пісню, що демонструє абсурдність і руйнівну роль ґендерних стереотипів у нашому житті.

Прем’єра пісні відбудеться під час прес-конференції.
Також передбачена можливість поставити запитання та дізнатися більше про проєкт “Почути одне одного” від його ініціаторів та артистів.

Проєкт реалізується Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (НДІ) за фінансової підтримки Швеції, урядів Канади та Великобританії.


ТРЦ Ocean Plaza
Автор:Анастасия написать автору
тел.:098 43823742

дата публикации: 21.09.2019 12:28


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены