<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Укртелеком відкрив новий тренінговий центр

Новий тренінговий центр Укртелекому забезпечить повномасштабний і планомірний розвиток компетенцій тисяч фахівців галузі

Укртелеком щороку проводить близько 300 тренінгів для тисяч працівників. Наприклад, минулого року програмами корпоративного навчання скористалося понад 20% працівників компанії – 4,5 тисяч осіб. Зважаючи на те, що Укртелеком забезпечує майже половину офіційних робочих місць галузі, то навчальні програми компанії щороку проходить 10% фахівців телекоміндустрії країни.

«Темпи розвитку сучасного світу дуже інтенсивні. Змінюються не тільки технології та обладнання, а й принципи ведення бізнесу, управління проектами та людьми, розвитку емоційного інтелекту та комунікативних навичок, з‘являються нові підходи до ефективності бізнесу та власної ефективності тощо. І конкурентною може бути тільки компанія, що розвивається сама й розвиває свою команду професіоналів. Саме тому Укртелеком багато уваги приділяє навчанню і розвитку персоналу. Так з початку 2019 року ми провели аудиторні навчання для 1700 працівників, а дистанційно-аудиторні ще для 3500, й плануємо подвоїти цю цифру до кінця року. Впевнена, що відкриття нового навчального центру допоможе досягти цієї мети», – розповідає Тетяна Петрук, директор дирекції управління персоналом та організаційного розвитку.

Навчальний центр розташовано у власному приміщенні Укртелекому. У просторих і світлих тренінгових кімнатах є все необхідне для комфортного навчання: ергономічні меблі, сучасне мультимедійне та комп‘ютерне обладнання, система кондиціонування та затишна атмосфера – все це допомагає зосередитись на засвоєнні нової інформації та відпрацюванні навичок. Навчальний центр вміщує до 40 студентів і підходить для різних форматів навчання: аудиторних тренінгів, майстер-класів, фасилітаційних сесій, бізнес-симуляцій тощо.

Програми тренінгів для співробітників Укртелекому спрямовано на розвиток технічних і корпоративних професійних компетенцій. Систематичне розширення змісту бізнес-курсів за рахунок нових цікавих матеріалів і доповнення новими інноваційними техніками та методами дозволяють працівникам досягати кращих результатів.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Литвиненко М. Д. написать автору

дата публикации: 26.09.2019 14:50


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены