<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Фото 5 Фото 3 Фото 4 Фото 2 Фото 1
Офіс НАТО в Україні надає підтримку військовослужбовцям - учасникам бойових дій, які звільняються в запас або у відставку

Семінари з психологічної реабілітації військовослужбовців

За підтримки Офісу НАТО в Україні для військовослужбовців – учасників бойових дій, які заплановані до звільнення в запас або у відставку триває черговий цикл семінарів, спрямованих на психологічне відновлення цієї категорії особового складу. Загальну координацію проведення зазначених заходів покладено на Головне управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, а безпосередню реалізацію здійснюють фахівці-психологи громадської організації “Ліга офіцерів”.
На сьогодні, завдяки налагодженню чіткої двосторонньої взаємодії між командуванням військових частин та організаторами семінарів, вдалось залучити до навчань понад 600 військовослужбовців з різних військових гарнізонів. Слід зазначити, що така позитивна зацікавленість проектом з боку командирів частин не випадкова, адже основною метою проведення цих заходів є психоемоційне відновлення військовослужбовців – учасників Операцій Об’єднаних Сил (АТО). Крім того, це також обумовлено тим, що у командирів (начальників) з’являється унікальна можливість не лише психологічне підтримати військовослужбовців, які прийняли рішення звільнятися в запас, а й планово спрямувати їх настрої на подальшу соціалізацію у громадське життя.
Ураховуючи такі обставини, тренери-психологи впродовж занять з військовослужбовцями вдало поєднують психологічні та соціальні аспекти впливу на тих, хто навчається. Особлива увага приділяється практичній складовій, яка завжди отримує позитивну реакцію учасників семінарів. Адже, саме під час практичних занять, військовослужбовці – учасники бойових дій набагато швидше повертають психологічну впевненість, а саме головне – починають по-справжньому усвідомлювати, що мають унікальний життєвий досвід, який можна з користю використати по завершенню військової служби.
Слід також зазначити, що впровадження у діяльність військ (сил) такої системи психологічної підтримки військовослужбовців, які звільняються у запас або у відставку поступово наближає Збройні Сили України до стандартів соціального захисту, прийнятих в арміях країн НАТО.

Прес-служба ГО «Ліга офіцерів»

О компании: ГО "Ліга офіцерів"


Ліга офіцерів
Автор:Арнаутов Олександр Олександрович написать автору
тел.:067 4657232

дата публикации: 01.10.2019 11:47


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены