<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

03.10_Олена Єфремова-Курсік
HR-директор компанії "Хенкель" в Україні - у ТОП-20 кращих HR-управлінців України

Олена Єфремова-Курсік, директор і керівник відділу персоналу компанії «Хенкель» в Україні, увійшла до переліку найкращих HR-директорів України, що складається з двох десятків осіб, за результатами голосування на сайті Delo.ua, а також на основі опитування експертів та анкетування учасників ринку.

Рейтинг кращих HR-управлінців України опублікований в межах спецпроєкту журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».
Автори рейтингу зазначили, що Олена Єфремова-Курсік понад двадцять років присвятила роботі у сфері управління персоналом, із них дев'ять — у компанії «Хенкель» в Україні.
«Найцікавішим пані Олена вважає можливість виявляти, розвивати і виховувати таланти. Особливо пишається тим, що за роки роботи в HR виростила з п'яти менеджерів директорів бізнесу. Вважає, що співробітник повинен сам хотіти розвиватися і рухатися вперед, а завдання HRD – побачити потенціал, спрямувати людину, допомогти їй з визначенням кар'єрного шляху», — розказали укладачі рейтингу про досягнення та філософію HR-директора компанії «Хенкель» в Україні.

О компании: Інформація про компанію «Хенкель»
Компанія «Хенкель» має збалансований і диверсифікований портфель активів, що охоплює різні країни світу. Компанія, діяльність якої ведеться у трьох основних бізнес-напрямках, займає лідируючі позиції в промисловому і споживчому сегментах бізнесу завдяки успішним брендам, інноваціям і технологіям. Бізнес-напрямок «Клейові технології» компанії «Хенкель» посідає першість на світовому ринку клейової продукції у всіх сегментах даної галузі в різних країнах світу. В бізнес-напрямках «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанія «Хенкель» лідирує у багатьох країнах і галузях по всьому світу. З часу заснування компанії «Хенкель» у 1876 році вона веде успішну діяльність вже понад 140 років. У 2018 році компанія «Хенкель» повідомила про обсяг збуту розміром приблизно 20 мільярдів євро і скоригований операційний прибуток розміром близько 3,5 млрд євро. У компанії «Хенкель» працює приблизно 53 000 осіб у різних країнах світу – це віддана і дуже різноманітна команда, об’єднана гарною корпоративною культурою, спільною метою забезпечувати стійкий розвиток і спільними цінностями. Як визнаний лідер стійкого розвитку, компанія «Хенкель» займає провідні позиції по багатьох міжнародних показниках та в багатьох міжнародних рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» котируються на фондовій біржі Німеччини (фондовий індекс – DAX). Для отримання додаткової інформації просимо відвідати вебсайт компанії за цим гіперпосиланням: www.henkel.com.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до:

Олени Андрощук,
керівника відділу корпоративних комунікацій компанії «Хенкель» в Україні


«Хенкель Україна»
Тел.: +38 050 389 83 45
Факс: +38 044 569 96 01
e-mail: elena.androschuk@henkel.com Олени Хмари,
керівника PR-проєктівАгенція «PR-Service»
Тел./факс: +38 044 501 32 44
Моб. тел.: +38 050 382 82 74
e-mail: a.khmara@pr-service.com.ua


PR-Service
Автор:Наталия Глушак написать автору
тел.:050 357 19 07

дата публикации: 07.10.2019 11:33


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены