<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Чому PR - найкраща технологія для В2В

силу ряду причин, PR-інструменти завжди були актуальні в секторі В2В. Специфіка даного сектору така, що аудиторія потенційних споживачів продукції та послуг зазвичай досить невелика, а самі продукти і послуги, як правило, досить складні і дорогі. Тому в процесі продажів виникає необхідність в точковій роботі з цільовою аудиторією (в тому числі через особисті контакти), в роз'ясненні сенсу і переваг пропонованої продукції і послуг, а також в аргументації ціни.

Крім того, В2В компанії зазвичай не мають великого бюджетом на просування, так і охоплення великої аудиторії не є метою, адже цільові клієнти займають в ній лише малу частину. Все це логічно призводить до висновку, що саме PR є найбільш ефективним інструментом просування на ринках В2В. Це підтверджується поточною ситуацією на ринку.
Валерій Курейко, директор Publicity Creating, зазначає, що багато компаній сектору В2В в пошуку нових каналів просування спробували digital і рекламу в соцмережах, але не досягли бажаного підсумку, адже рекламні методи носять тактичний, разовий характер. Тому компанії і повертаються до більш перевірених методів.
«У сегменті В2В вкрай важлива стійка позитивна репутація компанії, а побудувати її можна лише за допомогою PR», - зазначає експерт.
Таким чином, експерт стверджує, що для вирішення завдань, що стоять перед В2В компаніями, необхідні комплексні PR програми на період 6-12 і більше місяців, котрі охоплюють цільову аудиторію через різні канали і з використанням різних форм подачі інформації. При чому, в ході програми транслюється певний ланцюжок сенсу (ключових повідомлень), згідно, заздалегідь розробленої Інформаційної моделі.

О компании: Publicity Creating успішно працює на українському ринку більше 20 років, спеціалізація компанії - стратегічні комунікації й PR. Компанія в ходить в ТОП найвідоміших і професійних PR-агенцій України, багато років є інформаційним лідером галузі і лідером рейтингу активності в соціальних мережах. За час роботи на ринку, Publicity Creating було реалізовано понад тисячу проектів для сотень клієнтів, серед яких - великі українські та міжнародні компанії, представництва, які працюють на всіх основних ринках як в секторі В2В, так і В2С.
Більше інформації та контакти - на сайті www.publicity.com.ua
Майданчики в соціальних мережах: Facebook , Twitter.
Відеоканал на YouTube, кейси на SlideShare.


Publicity Ctreating
Автор:Yaroslav написать автору
http://www.publicity.com.ua
тел.:(068) 4162848
тел.:(050) 4134298

дата публикации: 07.10.2019 11:32


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены