<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

ВОЛЯ увійшла до рейтигну ТОП-20 кращих роботодавців України.

07.10.2019 Завдяки своїм програмам розвитку персоналу, надійності та корпоративній культурі компанія ВОЛЯ потрапила до рейтингу ТОП-20 кращих роботодавців України.

Всеукраїнський діловий журнал «Власть денег» оголосив результати традиційного рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України», до якого увійшла компанія ВОЛЯ.
Експерти видання під час відбору враховували безліч критеріїв: якість робочих місць, збільшення чисельності персоналу і розміру заробітної плати у порівнянні з минулим роком, можливості для кар'єрного росту і просуванню кар'єрними сходами тощо. Також на вибір вплинули особливості HR-стратегії та політики компанії. Крім того, до уваги були прийняті відомості на сайтах з працевлаштування, думки експертів цієї області та відгуки співробітників і претендентів на форумах у соціальних мережах.
У компанії ВОЛЯ турбота про співробітників та їхній розвиток є абсолютною корпоративної цінністю, тому її присутність в рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України» цілком виправдана і заслужена.
«Коли ми проводимо опитування думок співробітників, скрізь ми бачимо два ключові пункти. Перший: людям подобається працювати в ВОЛЯ, тому що тут легальна зарплата та стабільні виплати. Другий: це можливості для розвитку. Ну і, звичайно, говорять про атмосферу в колективі. Тому що ми цілеспрямовано будуємо дуже відкриту, позитивну культуру», - прокоментувала результат рейтингу Анна Басюк, директор з персоналу компанії ВОЛЯ.
Від початку своєї діяльності компанія ВОЛЯ розробляє внутрішні програми для своїх співробітників. Однією з таких є програма кадрового резерву, яка дозволяє керівникам оцінити потенціал своїх співробітників і зрозуміти, хто з них готовий до подальшого кар'єрного росту. Завдяки цій програмі у співробітників підвищується мотивація, бажання розвиватися і будувати успішні кар'єри.
Також у 2019 році ВОЛЯ створила профорієнтаційні ассессмент-центри, в яких студенти та учні старших класів можуть безкоштовно пройти спеціальні навчальні програми, які нічим не поступаються тим, що проходять кваліфіковані співробітники компанії. Такі ассессмент – центри визначають сильні сторони і зони розвитку кожного учасника, а також допомагають визначитися з професією і напрямками, в яких можна розвиватися.
Завдяки ВОЛЯ багато молодих спеціалістів зуміли успішно почати свій професійний шлях і, в подальшому, показували високі результати в роботі та отримували підвищення.

О компании: ВОЛЯ – загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги у 35 містах та 19 регіонах України: аналогове, цифрове, HD і інтерактивне телебачення ВОЛЯ Smart HD, високошвидкісний Інтернет, а також хмарні рішення і послуги найбільшого в Україні дата-центру. Серед акціонерів - компанії PROVIDENCE EQUITY PARTNERS, European Bank of Reconstruction and Development (ЄБРР), GOLDMAN SACHS, UBS AG, SIGMA BLEYSER. Четвертий рік поспіль ВОЛЯ визнана кращим провайдером цифрових розваг року за версією Міжнародного конкурсу «Вибір року».


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 09.10.2019 15:49


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены