<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Henkel Ukraine підтримала «Найбільший урок у світі» в київських школах

Лідер вітчизняного ринку за обсягами інвестицій в екологічні проєкти компанія Henkel Ukraine стала основним партнером і спонсором заходу «Найбільший урок у світі» (World’s Largest Lesson) Міжнародної молодіжної організації AIESEC.

4 жовтня 2019 року одночасно у 8 школах Києва відбулись екологічні уроки на тему «Сталий розвиток» приблизно для 2400 школярів середніх класів. Понад 240 волонтерів – студентів AIESEC Ukraine та фахівців Henkel Ukraine розповіли учням про цілі та принципи програми «Сталий розвиток», важливість відповідального споживання харчових продуктів, роздільного збирання та сортування побутових відходів, відмови від користування одноразовим пластиковим посудом, пляшками тощо. Діти мали можливість запропонувати власні ідеї щодо шляхів вирішення цих загрозливих екологічних проблем у повсякденному житті суспільства та свого найближчого оточення.
Екологічна ініціатива ООН щодо поширення знань про цілі програми «Сталий розвиток» серед дітей і молоді почала реалізовуватися всесвітнім рухом у вересні 2015 року. За цей час екологічний проєкт охопив 130 країн світу та надав знання 8 млн дітей у них.
Зі свого боку компанія Henkel Ukraine активно працює з підлітками та молоддю, виховує високу суспільну культуру дбайливого ставлення до навколишнього середовища. У представництвах компанії в усьому світі проводять спеціалізовані підготовчі тренінги для співробітників, закінчивши які можна як сертифікований амбасадор програми «Сталий розвиток» поширювати отримані знання у суспільстві. З 2016 року амбасадори представництва Henkel Ukraine регулярно проводять тематичні екологічні уроки в середніх навчальних закладах України.
Під час занять співробітники компанії знайомлять дітей зі світом екології, разом досліджують зв’язки між глобальною та локальними екосистемами, аналізують, які природні ресурси використовують у побуті та як можна скоротити їхні витрати. З дітьми проводять пізнавальні вікторини. Амбасадори програми «Сталий розвиток» вчать учнів правильно сортувати сміття й економити дорогоцінну сировину.
«Турбота про екологію та захист навколишнього середовища є корпоративним духом Henkel в світі та в Україні. Компанія щороку інвестує величезні кошти у впровадження власних екологічних проєктів та підтримує ініціативи громадських організацій і волонтерських рухів щодо «Сталого розвитку». Ми розуміємо важливість виховання екологічної культури наступних поколінь з дитинства, саме тому Henkel Ukraine вдячна амбасадорам молодіжної організації AIESEC за реалізацію цієї дуже важливої ініціативи в Україні. Ми переконані в тому, що це лише початок – надалі проєкт «Найбільший урок у світі» реалізуватимуть у нашій країні на постійній основі», – зазначила Олена Андрощук, начальник відділу корпоративної комунікації в Henkel Ukraine.

О компании: Компанія «Хенкель» провадить діяльність у всьому світі, маючи добре збалансований та диверсифікований портфель. Завдяки сильним брендам, інноваціям і технологіям компанія займає передові позиції у всіх трьох напрямках діяльності – у роботі як для побутових, так і для промислових споживачів. «Клейові технології» компанії «Хенкель» є міжнародним лідером на ринку клейової продукції в усіх промислових сегментах і в усьому світі. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» займають провідні позиції на багатьох ринках у численних товарних категоріях. Компанія «Хенкель» була заснована в 1876 р. та спирається на понад 140 років успішної роботи. У 2017 р. Група «Хенкель» звітувала про більш ніж 20 млрд євро продажів і близько 3,5 млрд євро скоригованого операційного прибутку. У «Хенкель» працюють більш як 53000 осіб у всьому світі – це віддана та дуже різноманітна команда, об’єднана сильною корпоративною культурою, спільними цінностями та загальною метою сталого розвитку. «Хенкель», як визнаний лідер сталого розвитку, займає провідні позиції в багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції «Хенкель» котируються на DAX, фондовій біржі ФРН. Додаткову інформацію можна одержати за адресою: www.henkel.com.


PR-Service
Автор:Наталия Глушак написать автору
тел.:050 357 19 07

дата публикации: 21.10.2019 12:02


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены