<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

191017_osen-3
Конкурс: ЕДО в мемах Безпаперу

Щороку кожного четвертого четверга жовтня світ відзначає День #Безпаперу. Його метою є привернути увагу до нераціонального використання паперу, внаслідок якого планета може залишитися без дерев, а значить — і без чистого повітря. Головний меседж цього дня: дбайливе ставлення до довкілля, зокрема, дерев, адже є прекрасна альтернатива паперу — цифрові технології.

Сьогодні, до міжнародного Дня Безпаперу, національний розробник M.E.Doc — програмного рішення для електронного документообігу та звітності — оголошує конкурс на найкращий мем.

Що потрібно для участі?

Створити картинку, відео або GIF, на тему відмови від паперу

Запостити це на своїй сторінці у Facebook з хештегом #Безпаперу

Підписатися на офіційну сторінку M.E.Doc: і тегнути її через @

*Примітка: можна взяти вже готовий мем з інтернету, але обов'язково додати до нього оригінальний тематичний опис.

Ну і ще, вам точно знадобляться почуття гумору, фантазія та оригінальний погляд на звичні речі. Ми не обмежуємо вас емоційною формою: мем може бути як жартівливим, так і серйозно-проникливим із закликом до ощадливого використання паперу та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Конкурс триватиме до дев'ятої ранку 25.10.2019.


Як відбуватиметься визначення переможця?

25-го жовтня ми зберемо конкурсні пости в одному загальному, опублікуємо його на сторінці M.E.Doc і оголосимо старт голосування за найкращий мем. Усі охочі зможуть проголосувати на нашій сторінці за будь-яку кількість мемів. Контент, який набере найбільше лайків, і стане переможцем.

Голосування

Старт — 25 жовтня 2019 о 11:00.

Завершення — 28 жовтня 2019 о 9:00 (лайки поставлені пізніше враховуватися не будуть).

Оголошення результатів і призи

Імена переможців разом із їхніми мемами будуть оприлюднені о 12:00 28 жовтня 2019.

Для трьох переможців у нас є особливі подарунки.

Фірмова сімейна парасоля M.E.Doc. Оскільки ви дбаєте про природу, ми хочемо подбати про вас. В осінню дощову погоду велика сімейна парасоля прикриє від дощу та вітру. Її стильний дизайн доповнить будь-який образ. А його яскравий і соковитий колір додасть настрою та прожене осінню нудьгу.

Термочашка M.E.Doc. Другий переможець зможе креативити, насолоджуючись в холодну пору гарячим чаєм або ароматною кавою з переможного кубка. З таким трофеєм можна сміливо відмовитися від покупки пластикових і паперових стаканчиків, тим самим піклуючись про навколишнє середовище на ділі.

Оригінальний плед і шопер M.E.Doc. На запитання: "Вам пакет потрібен?" — переможець сміливо може сказати: "Ні, я дбаю про природу!" Ходити на шопінг з фірмовою сумкою M.E.Doc куди приємніше, коли знаєш, що мінімізація покупок будь-яких пакетів — наочний приклад турботи про природу. А теплий плед буде зігрівати не лише душу, а й тіло переможця.

О компании: Linkos Group – провідна українська IT-компанія. Продуктовий портфель компанії включає програми з електронного обміну документами та електронної звітності, онлайн-сервіси для підприємців та бухгалтерів, системи бухобліку та управління підприємством, які представлені брендами M.E.Doc, СОТА, АЦСК «Україна», Звіт Корпорація, ISpro, ПТАХ, FlyDoc, мережа крамниць електронних послуг "Твій час".


ТОВ "ЛІНКОС ГРУП"
Автор:Павлюк А. написать автору
http://www.linkos.com.ua
тел.:044 2067219

дата публикации: 24.10.2019 13:05


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены