<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Київстар та Global Office навчили понад 3500 школярів культурі підприємницької діяльності

31.10.2019 Спільний проект Київстар і громадської організації «Global Office» - GoCamp – дозволив понад 3500 школярам отримати знання й навички у сфері інновацій та підприємницької діяльності. За час дії програми вони розробили 170 проектів мобільних додатків.

GoCamp – це найбільша освітня волонтерська програма у Східній Європі, в якій волонтери із різних країн світу навчають школярів іноземним мовам, допомагають долати мовні бар’єри, спілкуватися в багатокультурному середовищі, вчитись думати критично та креативно.

Київстар з 2017р. підтримує ініціативу та спільно з Global Office розробив програму інтерактивного навчання для школярів Entrepreneurship & Innovation development, що створена на базі успішних бізнес-кейсів. Програма дає практичні поради щодо втілення ідей в життя, тих інструментів, які можуть знадобитися, загальних правил успішності у діловому світі.

Цього року понад 3500 учнів з 96 шкіл по всій України пройшли інтерактивну програму навчання. А близько 50 співробітників Київстар стали менторами шкільних команд та допомагали їм у розробці проектів.

«GoCamp – це унікальний український проект. Ми дуже раді три роки поспіль бути його частиною і разом із командою GoGlobal створювати освітню ініціативу, яка немає аналогів, — зазначив Олександр Комаров, президент Київстар. — Цього року я вперше був ментором GoCamp — спілкувався із хлопцями і дівчатами однієї зі шкіл у м. Бровари, ділився своїм досвідом. Загальне враження – неймовірно! Діти презентували свої проекти – ідеї мобільних додатків - і вони були дійсно цікавими та якісними. Порадів вмотивованості цих дітей. Вони прагнуть нових знань, хочуть бути підготовленими до дорослого життя. І якщо ми можемо дати їм цю упевненість у своїх силах, підтримати ініціативу, дати поштовх до розвитку — це треба робити».
Школярі розробили 170 креативних презентацій мобільних додатків на основі пройденого курсу. Найактуальнішими темами стали: екологія, волонтерство, допомога людям з обмеженими можливостями, застосунки для подорожей, занять спортом, навчання та ін. Команда, яка розробила найцікавіший проект запрошена до офісу Київстар на екскурсію.
«Лише 18% випускників шкіл вільно розмовляють англійською. І ніхто з них не розуміє основ підприємництва. Саме тому для українських школярів та вчителів ми спільно з Київстаром створили визначну програму "Інновації та Підприємництво". Цього року вже 96 шкіл із 79 населених пунктів з різних куточків України стали її учасниками. Уявіть собі, понад 3500 дітей вперше в житті зрозуміли, що таке підприємництво! Ми сподіваємось, що ця програма масштабується і разом ми підготуємо українців для нового прогресивного шляху розвитку економіки України», — зазначила Оксана Нечипоренко, директор громадської організації Global Office.

Школа, яка хоче пройти програму інтерактивного навчання наступного року може подати заявку за посиланням https://gocamps.com.ua/ua/for-schools/.

Нагадаємо, за досягнення у проєкті GoCamp Київстар отримав нагороду Telecom Awards 2018, здобув перемогу у «Національному конкурсі кейсів КСО 2018» за кращий корпоративний внесок в ціль сталого розвитку та отримав міжнародну нагороду Sustainability Awards 2019 за глобальне лідерство у сфері сталого розвитку.

О компании: Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla за другий та третій квартали 2019 року, у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою в Україні. Послугами Київстар користується 26,2 млн абонентів.
Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар більше 20 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків на телеком ринку, одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Киевстар написать автору

дата публикации: 04.11.2019 11:53


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены