<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

3-й OPEN TALK ВІД KYIVSTAR BUSINESS HUB ЗІБРАВ ПОНАД 200 ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ

31.10.2019 Зустріч була присвячена темі «Великі можливості великих даних. Big Data на користь бізнесу». Вона стала продовженням серії заходів, ініційованих Київстар задля обговорення інноваційних бізнес-продуктів, які допомагають роботі компаній різних масштабів та напрямків діяльності.

Під час 3-го Open Talk Київстар запропонував гостям поспілкуватися про нові інструменти для роботи з цільовою аудиторією – сервіси та продукти на основі Big Data, а також з’ясувати, для чого вони потрібні та які бізнес-задачі вирішують.
Зокрема, експерти Київстар розповіли про можливості рішень, що допомагають визначати портрет клієнта, а на його підставі – знаходити подібних до нього, схожих за характеристиками (look-alike моделювання). Розказали, як із сервісами heatmaps та геоаналітика визначити місце найкращого розташування торгової точки. А також про те, як зробити унікальні пропозиції потенційній цільовій аудиторії із використанням таргетованих розсилок*. Зручний інструмент при цьому – гео-таргетинг, який дозволяє робити пропозиції клієнтам в режимі реального часу та у визначеному місті, максимально наближеному до точки продажу. Цей сервіс був названий професійним журі премії Telecom Awards кращим рішенням для бізнесу 2019 року**.
Особлива увага гостей була прикута до нового Big Data-продукту Київстар – Business Data Solution, який дозволяє замовникам самостійно здійснювати таргетовані розсилки клієнтам та керувати ними, індивідуально налаштовуючи підбір цільової аудиторії під конкретні вимоги (вік ,стать тощо). Ця платформа доступна 24/7, адже з нею можна працювати віддалено за допомогою WEB-інтерфейсу.
Про досвід своєї компанії в роботі з таргетованими розсилками, залученням нових клієнтів та потенціал зростання доходів за рахунок використання Big Data-сервісів від Київстар розповіла Оксана Гриневич Lead WebAnalyst, CITRUS. А як управляти містом з урахуванням даних про міграцію людей у різний час доби на прикладі зібраної аналітики для Львову показала Олена Гунько, заступник директора з питань відкритих даних львівського комунального підприємства «Міський центр інформаційних технологій».
В свою чергу, СЕО Авентус Україна Володимир Довгаль, розказав про застосування інструменту скорингу від Київстар для роботи із запитами на кредитуванням клієнтів.

Учасники Open Talk також жваво реагували на виступи спеціальних гостей заходу – Олексія Іванкіна, засновника та СЕО проекту OpenDataBot, який розказав про можливості використання відкритих даних, та Андрія Бурлуцького, менеджера зі стратегічного маркетингу SMART business, який на відомому історичному прикладі продемонстрував роботу машинного навчання в опрацюванні даних.

Зустрічі з бізнесом в рамках Open Talk традиційно проходять у діалоговому форматі, який вчергове підтвердив свою актуальність. Протягом заходу спікери встигли відповісти на майже 100 запитань гостей.

Нагадаємо, що перший Open Talk від Kyivstar Business Hub відбувся 4 квітня 2019 року. Він був присвячений темі «Е–перспектива: електронний документообіг для бізнесу» та висвітлював питання використання сервісів Mobile ID та системи електронного документообігу Star.Docs від Київстар. Другий Open Talk мав назву «Ближче до клієнта: Почути. Відчути. Утримати». На ньому демонструвалися можливості оптимізації бізнес-процесів за рахунок функцій CRM-систем та віртуальної мобільної АТС від Київстар. Подальші зустрічі у цьому форматі будуть присвячені обговоренню напрямків, пов’язаних із впровадженням IoT-рішень та застосуванням хмарних технологій. Час та місце їх проведення Київстар буде анонсувати додатково.

* Розсилки повідомлень із рекламними пропозиціями надсилаються лише тим абонентам Київстар, які підписанні на їх отримання в рамках сервісу «Мої знижки».

** Першу сходинку премії Telecom Awards-2019 у номінації «Краще рішення для бізнесу» посіли два рішення від Київстар: Real-time triggering та система електронного документообігу й підписання документів онлайн за допомогою Star.Docs та Mobile ID.

О компании: Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Kyivstar написать автору
http://www.kyivstar.ua

дата публикации: 04.11.2019 11:53


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены