<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

ТриМоб першим серед українських мобільних операторів пропонує абонентам eSIM

Відтепер абоненти ТриМоб мають можливість першими в Україні скористатися всіма перевагами технології eSIM

Технологія eSIM – альтернатива фізичним сімкам, яка вмонтовується в телефон на етапі виробництва. Телефон з такою карткою можна використовувати у будь-якій мобільній мережі, якщо її оператор підтримує це рішення. Його, наприклад, використовують у США, Австрії, Канаді, Індії, Іспанії, Великобританії, Німеччині. Український оператор ТОВ «ТриМоб» спільно з міжнародним лідером у впровадженні систем ідентифікації – компанією IDEMIA, що забезпечує належний рівень технологій та захисту ідентифікаційних даних, реалізував подібне рішення і пропонує абонентам скористатися ним.

Отримати eSIM від ТриМоб можна онлайн, без необхідності шукати або чекати на нову sim-картку від оператора. Для підключення пристрою з eSIM до мережі ТриМоб користувач має просканувати наданий оператором QR-код і новий номер запишеться до вбудованої в пристрій eSim. Технологія дозволяє абоненту завантажити кілька eSIM від ТриМоб, що дає можливість мати одночасно два і більше телефонних номери: один з них можна використовувати для роботи, інші – для особистих дзвінків або ж прийому викликів за оголошенням.

Існуючі користувачі послуг ТриМоб при переході на eSIM можуть зберегти свій номер телефону. Абоненти, що скористалися послугою з перенесення мобільного номеру (MNP), мають можливість одразу замовити eSIM. До речі, за час дії MNP на мережу ТриМоб від інших операторів перейшли понад 600 абонентів, а це вдвічі більше тих, хто залишив оператора. Нові абоненти переважно обирають тарифний план «Річний +». Сплативши раз на рік 365 гривень, користувач щомісяця протягом року отримує 3 Гб інтернету, необмежені дзвінки в мережі ТриМоб, 300 хвилин розмов з абонентами інших операторів України та 30 SMS.

Сьогодні підтримуються eSIM у смартфонах та планшетах від Apple та Google, повна інформація надається виробниками. На сайті ТриМоб www.3mob.ua можна знайти більше деталей в розділі «Новини» та «Послуги».

Довідка:

IDEMIA – світовий лідер у галузі розширеної ідентифікації, забезпечує надійне середовище, що дає змогу громадянам та споживачам здійснювати щоденні важливі справи (онлайн оплата, з'єднання, подорожі), як у фізичному, так і в цифровому просторі.

Забезпечення ідентифікації стало важливою місією у світі, в якому ми живемо сьогодні. Виступаючи за розширену ідентифікацію, ідентичність, яка забезпечує конфіденційність та довіру і гарантує безпечні, перевірені на автентичність транзакції, ми винаходимо нове розуміння того, як ми думаємо, виробляємо, використовуємо та захищаємо одне з наших найбільших активів - нашу ідентичність - будь то для людей чи для об'єктів, коли і де важливо питання безпеки. Ми надаємо рішення для розширеної ідентифікації міжнародним клієнтам із фінансового, телекомунікаційного, громадського, сектору, напрямків безпеки і IoT (Інтернет речей).

Маючи 13 тис співробітників у всьому світі, IDEMIA обслуговує клієнтів у 180 країнах.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Литвиненко М. Д. написать автору

дата публикации: 04.11.2019 11:54


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены