<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

ВОЛЯ запрошує до нового Центру сучасних технологій у Києві

05.11.2019 В Україні послуги абонентам ВОЛЯ надають більше 50 Центрів сучасних технологій.
За останні три роки компанія інвестувала в їхній розвиток більше 10 млн грн.
Ще один ЦСТ відкрила компанія у Києві.


Компанія ВОЛЯ відкрила у Києві Центр сучасних технологій (ЦСТ) «Святошинський» у ТЦ «Академ Сіті» на проспекті Палладіна, 16.

ЦСТ розташований зручно для відвідувачів, сюди навіть пішки можна дістатися буквально за 5 хвилин від станції «Академмістечко» та за 10 хвилин від м. «Житомирська». Місце знайоме абонентам компанії, адже раніше ЦСТ ВОЛЯ у цьому районі був зовсім поряд - на проспекті Палладіна, 18/30.

У ЦСТ надають весь комплекс сучасних телекомунікаційних послуг від лідера цифрових розваг. Тут можна отримати консультацію, підключити інтернет, телебачення, комплексну послугу ВОЛЯ та lifecell, а також протестувати інтерактивні сервіси.

Графік роботи ЦСТ «Святошинський» пн-сб: 9:00-20:00; нед: 9:00-18:00.

Зараз у Києві діє 7 Центрів сучасних технологій компанії ВОЛЯ.

О компании: ВОЛЯ — загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD та інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний Інтернет, а також хмарні рішення та послуги найбільшого в Україні дата-центру. Серед акціонерів компанії PROVIDENCE EQUITY PARTNERS, European Bank of Reconstruction and Development (ЄБРР), GOLDMAN SACHS, UBS AG, SIGMA BLEYSER. ВОЛЯ в партнерстві з каналами Футбол 1 / Футбол 2 отримала офіційний статус і права транслятора всіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021 років.
Четвертий рік поспіль ВОЛЯ визнана кращим провайдером цифрових розваг року за версією Міжнародного конкурсу «Вибір року».


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 12.11.2019 10:19


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены