<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Київстар збільшує кількість послуг у тарифі «Київстар Родина» без зміни вартості

08.11.2019 Починаючи з 15 листопада 2019 року абоненти Київстар, які підключили тариф «Київстар Родина» зможуть користуватись популярними соціальними мережами, месенджерами та іншими додатками безлімітно, тобто без списання мегабайтів із пакета послуг.

У рамках послуги «Соцмережі та месенджери без обмежень», яка стане частиною тарифного плану, абоненти Київстар зможуть користуватися Instagram, Facebook та Facebook Messenger, Telegram, Skype, онлайн-картами та багатьма іншими додатками без тарифікації мобільного інтернету.
Нагадаємо, що контрактні абоненти Київстар, крім тарифів із основної лінійки, можуть підключити тариф «Київстар Родина», в якому оператор пропонує:
• безлімітні дзвінки у мережі найбільшого за кількістю абонентів мобільного оператора України;
• 60 хвилин для дзвінків на інші напрямки по Україні та для міжнародних дзвінків;
• 6000 Мб мобільного інтернету;
• можливість користуватися додатком Kyivstar Go TV з пакетом Light та інше.
За бажанням, контрактні абоненти можуть підключити одразу 4 номери з тарифом «Київстар Родина» на один особовий рахунок, за умови, що на ньому вже використовується один з контрактних тарифів нової або попередньої лінійки.
Усіма перевагами тарифу можна скористатися завдяки швидкісному 4G інтернету. Зараз 4G мережа Київстар доступна у 7885 населених пунктах, де проживає 72% населення України. Перевірити, чи підтримує смартфон та SIM-карта 4G-зв'язок, можна за допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфона; *245*4# – для перевірки SIM-карт. Замінити SIM-карту на USIM можна безкоштовно у всіх фірмових магазинах Київстар.

О компании: Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Киевстар написать автору
http://www.kyivstar.ua

дата публикации: 12.11.2019 10:17


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены