<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат переміг у всесвітньому конкурсі WorldStar Award.

На важливій події пакувальної індустрії світу, засіданні журі Всесвітнього конкурсу WorldStar Award 04 листопада 2019р., були визначені Українські переможці, серед котрих "Багатофункціональна упаковка для UTP-кабелю" виробництва Ізмаїльського комбінату (ПРАТ "ІЦКК")

Всесвітня Організація Пакувальників (WPO) щорічно проводить всесвітній конкурс World Star Award. Українські підприємства також беруть участь у цьому конкурсі та представляють на розгляд журі свої зразкиі продукції. Координатором цього проекту з української сторони виступає ГО «Клуб пакувальників України».
У 2019 було представлено 326 зразки упаковки від 36 країн серед яких 7 українських упаковок, у числі яких є упаковка Ізмаїльського комбінату «Багатофункціональна упаковка для UTP-кабелю».
На засіданні журі всесвітнього конкурсу WorldStar Award, яке відбулося 4 листопада 2019 в м. Нуса Дуа (Республіка Індонезія), що складається з керівників пакувальних асоціацій з 30 країн світу, впродовж 8 годин обирали найкращі зразки упаковок та етикеток.
На підставі результатів голосування Перемогу і звання найкраща упаковка World Star Award отримали 3 українські упаковки в тому числі «Багатофункціональна упаковка для UTP-кабелю» (виробник Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат).
Міцність гофрованого картону, складна конструкція упаковки, якісне виконання та чіткість друку були високо оцінені високопрофесійними фахівцями світу!
Висловлюємо подяку всім співробітникам комбінату за якісну та відповідальну працю!
Примітка:
Конкурс WorldStar Award є головною подією Всесвітньої пакувальної організації (WPO). WorldStar демонструє постійне поліпшення стану дизайну і технологій пакування, створюючи реальний стандарт міжнародної якості упаковки. Перемога у конкурсі є видатною міжнародною нагородою у пакувальній галузі.

О компании: Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат більше 50 рокiв виробляє широкий асортимент гофрованого картону та виробів з нього. Комбінат пропонує перспективні рішення споживчої упаковки, вiдповiдаючи вимогам внутрішнього та міжнародного ринку.
Професіонали своєї справи рішуче втілюють різноманітні ідеї партнерів.
Спрямованість працівників Комбінату на результат та вподобання замовників призвела до перемоги у ХХІ Всеукраїнському конкурсу «Українська Зірка упаковки 2019» та Міжнародному конкурсі «World Star 2020».


Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат ПРАТ
Автор:Козакова Ольга Володимирівна написать автору
http://www.ckk.com.ua
тел.:+38 050 4811412

дата публикации: 29.11.2019 14:12


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены