<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Киевстар признан плательщиком налогов №1 в отрасли связи

Ассоциация плательщиков налогов Украины объявила результаты Всеукраинского рейтинга «Добросовестные плательщики налогов - 2018» и наградила лучших. Жюри конкурса отметило 53 предприятия со всей Украины, которые представляют различные отрасли экономики: от строительства до сферы торговли и услуг. Победителями стали предприятия, которые являются образцовыми в вопросах налоговой дисциплины, своевременности уплаты налогов, размере заработной платы и количества официально трудоустроенных работников.

Асоціація платників податків України оголосила результати Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2018» і нагородила кращих. Переможцями рейтингу стали компанії, які є зразковими у питаннях податкової дисципліни, своєчасності сплати податків, розмірі заробітної плати та кількості офіційно працевлаштованих працівників. Усього журі конкурсу відзначило 53 підприємства з усієї України, що представляють різні галузі економіки: від будівництва до сфери торгівлі та послуг.
Київстар вже десятий рік поспіль стає переможцем рейтингу «Сумлінні платники податків» з найвищим результатом серед великих підприємств галузі інформації та телекомунікацій. Так, за 2018 рік Київстар сплатив до бюджетів різних рівнів понад 10 млрд грн податків та інших зборів. Зокрема, більше 4 млрд сплачено за ліцензії на розвиток нової технології зв’язку 4G/ LTE. В 2018 році компанія на 20% збільшила капітальні витрати, й інвестувала у розвиток швидкісної передачі даних понад 3 млрд грн. Мережа 4G Київстар надає якісні послуги у 9485 міст і селищ, де мешкає 74% населення України. За даними міжнародних експертів компаній Ookla та nPerf за 2018 і 2019 роки, середня швидкість мобільного інтернету на пристроях, які підтримують зв’язок 4G, в мережі Київстар – найвища серед мобільних операторів України.
Київстар розвиває соціально-орієнтований бізнес. Компанія допомагає Національній поліції України у розшуку зниклих дітей, підтримує навчальні проекти для школярів, що розвивають навички підприємництва, організує стажування для студентів та навчання в галузі Big Data. Компанія також визнана одним з найбільш привабливих роботодавців України.

О компании: Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Kyivstar написать автору
http://www.kyivstar.ua
тел.:0 800 300 466

дата публикации: 06.12.2019 11:08


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены