<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

voices-for-humanity-anton-anistasiia-2-1080x1080
Міжнародний проект «Голоси за Людство» про досягнення ГКПЛ України

На початку грудня Міжнародний проект «Голоси за Людство» розповів про досягнення Громадянськой комісії з прав людини в Україні на каналі ScientologyTV.

Шість років роботи цієї правозахисної громадської організації в Україні зробили значний вплив на область душевного здоров'я. Одним з результатів стали ряд важливих змін в законодавстві, завдяки яким отримали захист громадяни, що потрапили під згубний вплив психіатрії.

З 2103 року Антон Баталин і Анастасія Вилинская борються з психіатричним насильством в Україні, викриваючи практику примусу людей до психіатричних установ заради прибутку. Їх робота привела до посилення правового захисту усіх українців.

ГКПЛ була створена в 1969 році. Її засновниками виступили Міжнародна Церква Саентологии і професор психіатрії у відставці, доктор Томас Сас. Відтоді були задокументовані тисячі випадків по всьому світу, що підтверджують, що психіатричні препарати і жорстокі методи психіатричного впливу на людину, під виглядом лікування призводять до справжнього безумства і провокують насильство.

Мільйони життів були врятовані і величезна кількість людей змогла уникнути безглуздого насильства. Сьогодні групи ГКПЛ працюють в 34 країнах на кожному континенті.

В Україні, за часів серйозних змін тема прав людини в області душевного здоров'я стоїть як ніколи гостро. Це стосується кожного громадянина, і особливо тих, хто несе службу у збройних силах. ГКПЛ України активно співпрацює з лікарями, юристами, законодавчими органами, громадськими організаціями і окремими громадянами, допомагаючи створювати безпеку людей у сфері душевного здоров'я.

відео фільм на сайті-джерелі

О компании: Якщо ви, ваші близькі або знайомі зіткнулися з порушенням прав, примусом, насильством, шахрайством або жорстокістю в психіатрії, повідомите про це в Громадянську комісію з прав людини по тел.
38 (066) 803 5583
38 (067) 465-3305
info@cchr.org.ua


ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДЯНСЬКА КОМІСІЯ З ПРАВ ЛЮДИНИ
Автор:Владимир Правовой написать автору
http://cchr.org.ua
тел.:067 465 33 05

дата публикации: 19.12.2019 14:22


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены