<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Офіційний телевізійний оператор Ланет.TV як альтернатива супутникового ТБ

У всіх на вустах, що вже з січня (а точніше – з 20 числа) в Україні вступлять в силу нові параметри супутникового ТБ.

Тепер для всіх без винятку українців існуватиме лише легальне телебачення, а дивитися ТБ онлайн допоможе офіційний телевізійний оператор. Вступить в силу кодування супутникового сигналу популярних каналів чотирьох лідерів-медіагруп.

Уже сьогодні під час перегляду ТБ вдома багато українців помічали, що трансляція каналу на певний час переривалася. При цьому на екрані з'явилося попередження про неминуче кодування сигналу та сповіщення про те, що дивитись надалі канал допоможе офіційний телевізійний оператор.

Супутникове ТБ відходить в минуле, як і більшість піратських способів споживання контенту. Частоти супутникових каналів 2019 можна було з легкістю відшукати в Інтернеті, куди їх "люб'язно" виклали умільці, й налаштувати свій приймач на перегляд. Супутникові канали тепер не будуть доступні безкоштовно, необхідно буде вносити мінімальну абонентську плату, або продовжувати дивитися канали України, які ще залишилися в безкоштовному доступі. Нові частоти українських каналів з січня не дозволять вам ловити сигнал 24-х найбільш популярних каналів.

З чим пов'язані такі зміни та що робити, якщо на супутнику немає сигналу?

Справа в тому, що платне ТБ – загальносвітова, абсолютно адекватна та нормальна практика. Адже канали супутникового ТБ повинні закуповувати контент для трансляції. Це і нові фільми, і популярні серіали, і передачі, і навіть кліпи. До того ж, вже зараз багато телеканалів запустили HD-версії свого мовлення. Сплачуючи за послугу ТБ, ви будете отримувати більш якісний контент і сервіс.

Давайте розглянемо найбільш бюджетний та очевидний спосіб виходу з положення: телебачення онлайн. Більше 91% всіх сімей мають безперебійний доступ до Інтернету (домашнього або мобільного). Найпростіше буде оплатити підписку в одному з офіційних додатків для інтернет-телебачення, після чого:

  1. У вас буде доступ до всіх українських каналів онлайн;

  2. Ви зможете дивитися ТБ онлайн ви можете будь-де та на будь-якому пристрої (не стосується IPTV);

  3. У вас буде вибір: дивитися в прямому ефірі, наприклад, футбольний матч або ж передачу в записі.

Інтернет ТБ вже зараз – це вибір багатьох українських сімей. А більшість тих, хто до цього момент ловить супутниковий сигнал, цікавляться: як дивитися ТБ через Інтернет? Все просто: потрібно встановити на свій телевізор, планшет, ноутбук або смартфон один з офіційних додатків для перегляду Інтернет ТБ, наприклад, Ланет.TV. Величезним плюсом є наявність у Ланет.TV безкоштовного пакету послуг та надзвичайно гнучкої системи бонусів. З цим додатком, канали ТБ будуть вам доступні в будь-якому куточку нашої країни. До того ж, ви можете дивитись величезну кількість ТБ-каналів, де нон-стоп транслюються, скажімо, лише фільми.

Слідкуйте за новинами супутникових телеканалів в Україні та вибирайте зручний спосіб дивитися ТБ легально! І пам'ятайте: ви завжди зможете дивитися онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, М1, М2, Ентер-фільм, 2 + 2, НЛО TV в сервісі Ланет.TV.
Организация
Автор:менеджер написать автору

дата публикации: 27.12.2019 14:22


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены