<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

фото 10 фото 7 фото 9 фото 6 фото 5 фото 3 фото 4 фото 1 фото 2
За підтримки Офісу НАТО в Україні завершено виконання тренінгових програм 2019 року з психологічного відновлення учасників бойових дій

28.12.2019. Психологічна реабілітація військовослужбовців

У Збройних Силах України з 2014 року за підтримки офісу НАТО успішно впроваджується програма “Шлях з бою до дому”, спрямована на психологічне відновлення військовослужбовців - учасників бойових дій, які заплановані до звільнення в запас або у відставку.
За п’ять років свого існування проект став важливою частиною загальної системи психологічних заходів, розроблених і здійснених Головним управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України в інтересах цієї категорії військовослужбовців. Тренінгові програми виконують фахівці-психологи громадської організації “Ліга офіцерів”, які максимально наблизили свою діяльність до стандартів, впроваджених в арміях країн НАТО. Завдяки двосторонній конструктивній взаємодії Головного управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та громадської організації «Ліга офіцерів» тільки за останній місяць можливістю пройти курси скористалися понад 280 військовослужбовців з різних військових гарнізонів. А загалом за 2019 рік було проведено 42 таких семінари, у яких взяли участь 1680 військовослужбовців.
Слід зазначити, що за своїм змістом і спрямованістю проект є вкрай актуальним і важливим, оскільки на цей час у Збройних Силах України тривають активні заходи щодо створення ефективної моделі психологічної реабілітації усіх категорій військовослужбовців - учасників бойових дій. Крім того, системна підтримка Офісу НАТО є також частиною загальнодержавних заходів, які сьогодні спрямовані на максимальну інтеграцію Збройних Сил України до принципів і підходів, прийнятих в країнах Північноатлантичного Альянсу щодо роботи з персоналом.

Прес-служба ГО “Ліга офіцерів”

О компании: ГО "Ліга офіцерів"


Ліга офіцерів
Автор:Арнаутов Олександр написать автору
тел.:067 4657232

дата публикации: 31.12.2019 11:45


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены