<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Київстар запустив універсальний стартовий пакет «Smart SІM»

13 січня «Smart SІM» доповнив перелік стартових пакетів мобільного оператора, але на відміну від інших – на ньому немає тарифного плану. Натомість абоненти передплати Київстар можуть використати «Smart SІM» для однієї із трьох цілей:

«Smart SІM» доповнив перелік стартових пакетів мобільного оператора, але на відміну від інших – на ньому немає тарифного плану. Натомість абоненти передплати Київстар можуть використати «Smart SІM» для однієї із трьох цілей:
• підключити тарифний план «SIM для пристроїв»;
• підключити послугу «SIM для планшета»;
• самостійно замінити SІM-карту: з підтримкою 4G або якщо попередня була втрачена чи пошкоджена.
Тарифний план «SIM для пристроїв» дозволяє використовувати послуги мобільного оператора у розумних пристроях (IoT): сигналізаціях, GPS-трекерах, датчиках, смарт-годинниках тощо. Кожного дня абоненти будуть отримувати: 30 Мб мобільного інтернету, 30 хвилин для дзвінків та 30 SMS-повідомлень для їх використання у IoT-пристроях.
Послуга «SIM для планшета» дозволяє використовувати ще одну SIM-карта для інтернету в планшеті, другому смартфоні або у модемі, маючи одни номер та рахунок для основної та додаткової карток. Наприклад, абоненти із тарифом «Максимальний безлім» можуть користуватися 4G-інтернетом безлімітно на своєму смартфоні та додатково на планшеті, оплачуючи вартість послуг лише за одним номером.
Також «Smart SІM» можна використати щоб:
• самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G. Перевірити, чи підтримує SIM-карта абонента 4G, можна за допомогою короткого коду *245*4#. Зробити заміну можна всього за декілька кроків, які описані в інструкції «Самостійна заміна SIM-карти на 4G».
• самостійно відновити втрачену або пошкоджену SIM-карту. Тепер для цього не треба йти у фірмовий магазин Київстар. Інструкція по самостійному відновленню доступна на сайті Київстар та буде описана у стартовому пакеті.
Крім того, щоб зробити процес відновлення SIM-картки ще зручнішим для абонентів – Київстар скасував оплату за послугу «Самостійна заміна SIM».

О компании: Киевстар – украинский оператор телекоммуникаций, предоставляющий услуги связи и передачи данных на основе широкого спектра мобильных и фиксированных технологий, в том числе для 3G и 4G связи для 26,4 млн абонентов. Акционеры Киевстар – международная Группа VEON Ltd, офис в Нидерландах. Акции Группы находятся в свободном обращении на фондовых биржах NASDAQ (Нью-Йорк) и Euronext (Амстердам).
Киевстар более 20 лет осуществляет деятельность в Украине и является крупнейшим плательщиком налогов на телеком рыка, одним из лучших работодателей и социально ответственной компанией.
pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Kyivstar написать автору
http://www.kyivstar.ua

дата публикации: 15.01.2020 14:21


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены