<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Компанія «В-Центр» першою в Україні отримує сертифікат LWG

Найбільший виробник натуральної шкіри в Україні – компанія «В-Центр» - в грудні 2019 року пройшов міжнародний аудит LWG* (Leather Working Group) за зразкову поведінку, з точки зору захисту навколишнього середовища.

Компанія «В-Центр» стала ПЕРШОЮ сертифікованою компанією LWG в Україні.
Сертифікат LWG – це комплексна оцінка екологічності виробників шкіри. Багато європейських компаній сьогодні надають перевагу співпраці із постачальниками, які мать даний сертифікат. Рішення про отримання сертифікату LWG сприяє подальшому розвитку діяльності компанії на закордонних ринках. Продукція «В-Центр» вже експортується до країн ЄС (Італія, Німеччина, Естонія), а також до США, Ізраїлю та Фінляндії. Серед партнерів «В-Центр» такі відомі європейські виробники, як Rieker, Diadora, Mondeox, Skandia та інші.
Крім того, отримання сертифікату LWG є логічним продовженням стратегії «В-Центр» як соціально відповідального бізнесу. Раніше підприємство «В-Центр» вже було сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001:2015 «Система управління Якістю» та 14001:2015 «Система екологічного управління». Завод «В-Центр» також має сертифікат EcoVadis (рейтинг сталого розвитку постачальників у міжнародних ланцюжках поставок).
*Leather Working Group розробляє та підтримує протоколи, а також проводить оцінку відповідності виробників шкіри міжнародним екологічним стандартам з охорони навколишнього середовища, з метою сприяння сталому розвитку та впровадженню екологічних методів ведення бізнесу у шкіряній промисловості по всьому світу. Leather Working Group об’єднує виробників шкіри та виробників виробів із шкіри, постачальників обладнання і хімічних матеріалів, роздрібних продавців, технічних експертів та інших постачальників послуг на світовому ринку шкіри, які працюють разом, щоб підтримувати протоколи з охорони навколишнього середовища спеціально для шкіряної промисловості.

О компании: Довідка. Компанія «В-Центр» заснована у 2014 році і є лідируючою на українському ринку виробництва натуральної шкіри. Завод «В-Центр», розташований у місті Вознесенськ, Миколаївської області – найбільше виробництво повного циклу в Україні. Виробничі площі підприємства – 55 тис. кв.м., кількість співробітників – 300 чол. «В-Центр» також має власні філії (склади) у Дніпрі, Харкові та Львові. Щороку завод «В-Центр» виробляє близько 90 млн. дм&#178; готової продукції. Завдяки своїй якості та широкому асортименту, продукція компанії користується попитом як в Україні, так і за її межами.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
https://v-center.in.ua/
Тел: +38 (067) 511 99 28, sales.v-center@ukr.net


Publicity Ctreating
Автор:Ярослав написать автору
http://www.publicity.com.ua
тел.:044 200 25 03

дата публикации: 20.01.2020 11:34


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены