<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

02
У 2020 році Publicity Creating продовжуватиме комплексне просування ТМ Знатний Мед на українському ринку

У 2020 році компанія Publicity Creating продовжує комплексне просування пасіки «Медовий Бджоляр» (ТМ Знатний Мед) на українському ринку.

ТМ Знатний Мед співпрацює з агентством Publicity Creating вже 7 років. За цей час в рамках програми «Багато меду не буває» втілено низку заходів, спрямованих на інформування громадськості про користь натурального меду, цілорічного споживання меду, про користь продуктів бджільництва, а також про ситуацію на медовому ринку України, в цілому. Крім того, компанія Publicity Creating стала учасником світової ініціативи щодо захисту і збільшення чисельності медоносних бджіл.
В рамках програми, розробленої на 2020 рік, фахівцями агентства планується проведення інформаційно кампанії на радіо-каналах групи «Тавр», ведення майданчиків в соціальних мережах, рекламна кампанія в Google, активна робота на маркет-плейсах, проведення серії Інтернет-конференцій та прес- заходів, дегустацій і семінарів.
Сергій Ігнатенко, керівник аккаунт-групи Publicity Creating відзначив: «Медовий ринок України є перспективним не тільки щодо експорту за кордон. Споживання меду і продуктів бджільництва всередині країни може зростати значними темпами. Тому ми розробили комплексну програму просування для ТМ Знатний Мед, спрямовану на підвищення популярності і збільшення кількості прихильників даної торгової марки».

О компании: Publicity Creating успішно працює на українському ринку 22 роки, спеціалізація компанії - стратегічні комунікації й PR. Компанія в ходить в ТОП найвідоміших і фахових PR-агенцій України, багато років є інформаційним лідером галузі і лідером рейтингу активності в соціальних мережах. За час роботи на ринку, Publicity Creating було втілено понад тисячу проектів для сотень клієнтів, серед яких - великі українські та міжнародні компанії, представництва, котрі працюють на всіх основних ринках як у секторі В2В, так і В2С.
Більше інформації і контакти — на сайті www.publicity.com.ua
Майданчики у соцмережах: Facebook , Twitter.


Publicity Ctreating
Автор:Yaroslav написать автору
http://www.publicity.com.ua
тел.:(068) 4162848
тел.:(050) 4134298

дата публикации: 20.01.2020 11:35


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены