<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Українці заздалегідь готуються до кодування супутникового сигналу

Кількість підключень до послуги «Інтерактивне ТV» від Укртелекому протягом останніх місяців минулого року зросло втричі, як порівняти з попередніми періодами того ж року

Все більше українців обирають «Інтерактивне ТV» для перегляду телевізійного ефіру. Так, протягом останніх місяців 2019 року кількість підключень до «Інтерактивного ТV» від Укртелекому зросла втричі проти попередніх періодів року. Послуга особливо популярна у абонентів, які користуються швидкісним інтернетом. У цей період майже 40% всіх підключень – за технологіями GPON та VDSL. Лідерами щодо кількості підключень стали Вінницька, Харківська, Дніпропетровська і Черкаська області.

Серед факторів, що сприяли підвищенню попиту на послугу «Інтерактивне ТV» від Укртелекому – розширення інтернет-географії і якість послуг нової мережі, кодування супутникового сигналу та спеціальні пропозиції для абонентів.

Найбільшою популярністю користується акційна пропозиція – пакет «Сімейний». Абоненти, що ще не користувалися «Інтерактивним ТV», можуть спробувати новий формат телебачення за 1 гривню.

Нагадаємо, що інтерактивне телебачення від Укртелекому – це комфортний перегляд та безліч зручних функцій. Глядачам «Інтерактивного TV» надана можливість самостійно керувати переглядом контенту не лише на телевізорах, а й ноутбуках, планшетах, смартфонах. Укртелеком надає користувачам великий вибір серед низки пакетів, застосовуючи гнучку схему спеціальних пропозицій та акцій.

Дізнатися більше можна тут https://tv.ukrtelecom.ua/.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Литвиненко М. Д. написать автору

дата публикации: 23.01.2020 16:02


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены