<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

Підсумки 2019 і плани 2020 на ринку виробництва натуральної шкіри

Найбільший виробник натуральної шкіри в Україні - компанія «В-Центр» - озвучив підсумки 2019 року і свої плани на 2020 рік.

У 2019 р. загальною тенденцією було зменшення продажів - як на українському ринку виробництва натуральної шкіри, так і на ринку виробництва взуття. Але компанії «В-Центр» вдалося утримати свої позиції, за рахунок розробки та впровадження нового асортименту продукції.

Як повідомив директор «В-Центр» Андрій Шевченко, за підсумками 2019 року продажі компанії на українському ринку збільшилися на 3%, у порівнянні з 2018 роком, при цьому найбільш стрімко розвивався сегмент шкіргалантереї. Що стосується експорту, то в цьому напрямку відбулося незначне скорочення продажів, через зменшення цін на сировину в країнах Південної Америки - в результаті, в Європі встановилися найнижчі за останні 20 років ціни на готову шкіру.

У планах «В-Центр» на 2020 рік - збільшення продажів, перш за все, на внутрішньому ринку України. Також в компанії планують впровадження нових технологій, які розробляються на кращих шкіряних заводах світу. Це дасть можливість бути готовим до будь-яких викликів сьогоднішнього ринку. Екологічна складова при виробництві всього асортименту також залишається пріоритетною в стратегії роботи компанії.

«Ми прагнемо, щоб в Україні наші клієнти мали можливість отримувати асортимент, який повністю задовольняє їх запити. Сьогодні ми готові запропонувати нашим клієнтам широку гаму артикулів, яка завоювала визнання у Європі. Розвивати власну мережу продажів в регіонах, бути ближче до клієнта, розуміти його запити і надавати найкращий сервіс - це наші пріоритетні завдання», - зазначив комерційний директор компанії «В-Центр» Дмитро Тульчинський.

В цілому, «В-Центр», як і раніше, гарантує стабільно високу якість усього асортименту продукції, згідно світових стандартів, для кожного українського клієнта.

О компании: Компанія «В-Центр» заснована в 2014 році і є лідером на українському ринку виробництва натуральної шкіри. Завод «В-Центр», розташований в місті Вознесенськ, Миколаївської області - найбільше виробництво повного циклу в Україні. Виробничі площі підприємства - 55 тис. кв.м., кількість співробітників - 300 чол. «В-Центр» також володіє власними філіями (складами) в Дніпрі, Харкові та Львові. Щорічно завод «В-Центр» виробляє близько 90 млн. дм&#178; готової продукції. Завдяки своїй високій якості і широкому асортименту, продукція компанії користується попитом як в Україні, так і за її межами.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:
https://v-center.in.ua/ , Тел: +38 (067) 511 99 28, sales.v-center@ukr.net


Publicity Ctreating
Автор:Yaroslav написать автору
http://www.publicity.com.ua
тел.:(068) 4162848
тел.:(050) 4134298

дата публикации: 03.02.2020 09:26


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены