<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Два нових тематичних канали стали доступними абонентам ВОЛЯ

ВОЛЯ регулярно додає до пакетів послуг нові телеканали для всієї родини. Тепер абонентам компанії доступні тематичні канали "Кус-Кус" та "36,6 TV".

З лютого ВОЛЯ запропонувала абонентам для перегляду два нових українських телеканали. Вони включені у пакети цифрового та інтерактивного телебачення, починаючи з «Оптимального» та вище.
Тематичний телеканал «Кус-Кус» - це 24/7 нон-стоп кулінарних програм у будь-який час і без реклами. Канал орієнтується на сімейну аудиторію та має на меті популяризацію культури приготування та споживання їжі. Зміст каналу враховує інтереси всіх членів родини і буде цікавим як гурманам і прихильникам вишуканих страв, так і любителям звичайної кухні та простих рецептів. Фокус каналу на тематиці здорового харчування в умовах сучасного ритму життя. На «Кус-кус» транслюються різноманітні програми «Божественно смачно», «Вегано-хулігано», «Хелсі фуд», «Смачно та просто», авторські програми Євгенія Клопотенка, Валерія Созановського та інших відомих кулінарів.
Пізнавальний канал про здоровий спосіб життя та позитивне мислення - «36,6 TV». На каналі багато мотивуючого контенту, який підштовхне змінити життя на краще. Зіркові гості та кваліфіковані спеціалісти дають відповіді на усі актуальні питання щодо здорового способу життя. Харчування, спорт, медицина та психологія — тільки перевірені наукою рекомендації. У програмній сітці телеканалу «36,6 TV» є усе — від ранкової зарядки, корисного сніданку та порад щодо виховання дітей, до сексу та рекомендацій щодо збереження гармонійних стосунків з партнером та, головне, із собою!
Шановні абоненти, звертаємо вашу увагу на такий технічний момент: обидва канали ведуть трансляцію у форматі MPEG4. Тож для їх перегляду рекомендується використовувати обладнання з підтримкою формату HD, це може бути HD тюнер, ОТТ тюнер, САМ модуль.
Інформуємо також про зміни назв каналів: «Maxxi-TV» перейменовано у «Наш», а «ЕСКУЛАП» тепер має назву «Україна 24».


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 06.02.2020 15:03


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены