<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

DAIKIN представляє нове покоління системи міні-VRV

На початку лютого 2020 р. світовий лідер у виробництві кліматичної техніки корпорація DAIKIN (Японія) представила нове, п’яте, покоління системи кондиціонування класу «міні-VRV». Система міні-VRV 5 S була презентована на Європейському VRV-Саміті, який відбувся у Копенгагені, Данія. Виробник стверджує, що міні-VRV п’ятого покоління – це найкраща система з усіх систем даного класу, коли-небудь створена на ринку.

Нова система VRV 5 S, працює на холодоагенті R32, з низьким показником ПГП (ПГП=675), та представлена трьома моделями зовнішніх блоків холодопродуктивністю 12,1 / 14,0 / 15,5 кВт. Всі три моделі можуть бути як в однофазному, так і в 3-х фазному виконанні.
Нова система оснащена цілою низкою функцій, що підвищують її безпеку.
У порівнянні з міні-VRV 4 S, габарити зовнішніх блоків знижені, тепер вони становлять: висота 870 мм по, глибина 460 мм, довжина 1100 мм.
Рівень звукового тиску зовнішнього блоку знижено до 39 дБ(А).
Вперше використаний в системах класу міні-VRV, 3-рядний теплообмінник дозволив збільшити показники сезонної енергоефективності: SEER до 8,2, а SCOP до 5,1.

Максимальна довжина фреонпроводів для нової системи досягає 300 м, а перепад висот між зовнішнім та внутрішнім блоками - 50 м.
В якості внутрішніх блоків можуть бути використані п’ять типів: касетні 4-х поточні блоки, касетні круглопоточні блоки, канальні блоки середнього зовнішнього тиску, канальні низько-профільні блоки, а також настінні блоки.
Нова система міні- VRV 5 S надійде у продаж з вересня 2020 року.

О компании: Корпорація DAIKIN - світовий лідер у виробництві кліматичної техніки. Компанія заснована в 1924 р в Осаці (Японія). Сьогодні DAIKIN присутній на всіх континентах і володіє виробничими потужностями в 12 країнах світу. В Європі сучасні заводи DAIKIN розміщені в Бельгії, Чехії, Італії, Німеччині, а європейська штаб-квартира DAIKIN Europe N.V. з 1973 року базується в Остенде (Бельгія). DAIKIN випускає широкий модельний ряд кліматичного обладнання - від побутових спліт систем і очищувачів повітря до інтелектуальних систем VRV. Обладнання DAIKIN має такі переваги як енергоефективність, надійність, функціональність, простота монтажу і зручність в управлінні. Більше інформації на сайтах - www.daikin.eu , www.daikin.com.ua
Офіційний дистриб’ютор DAIKIN в Україні – компанія «Ліконд», www.leacond.com.ua


Publicity Ctreating
Автор:Yaroslav написать автору
http://www.publicity.com.ua
тел.:044 238-61-21

дата публикации: 17.02.2020 10:01


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены