<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

02.25._Студія Юрка Гуцуляка створила дизайн пакування для спредів Olkom 02.25._Студія Юрка Гуцуляка створила дизайн пакування для лінійки спредів Olkom
Дизайн пакування для лінійки спредів Olkom створила студія Юрка Гуцуляка

В січні 2020 року Olkom Group запустив виробництво рослинно-вершкових спредів, дизайн пакування яких створила студія відомого українського дизайнера Юрка Гуцуляка. Основним завданням в ході розробки дизайну було досягнути певної інноваційності в межах доволі консервативного сегмента. Необхідно було привернути увагу, викликати довіру та відмежуватися від конкурентів: як звичайного спреду так і масла.

Особливість дизайну спредів Olkom — це композиція, яка дозволяє довільно перевертати пакування. При цьому зберігається впізнаваність, читабельність та естетичність. Таким чином, упаковка має виглядати привабливо та зрозуміло у будь-якому положенні, а ще це дозволить уникнути ризиків хаотичного розміщення на торговельних полицях.
«Дизайн поєднав так звану «молочність» та «рослинність», а ще передав сільську атмосферу смачної та натуральної їжі. Джерелом натхнення слугували традиційні народні промисли, зокрема «Петриківка». Проте ми дещо переосмислили та осучаснили добре відомі орнаменти, зробили їх крос-культурними, близькими не лише українцям», — розповідає Юрко Гуцуляк.
Головна задача, яка постала перед командою Olkom — це повністю змінити відношення до рослинних спредів в Україні. Високоякісний спред може цілком конкурувати з маслом завдяки зниженому вмісту холестерину та відсутності транс-ізомерів. На Заході рослинно-молочні суміші вже давно завоювали довіру ринку, в той час як українські споживачі все ще сприймають їх упереджено. Основні причини — відсутність об’єктивної інформації та насиченість ринку низькоякісними замінниками масла.
Варто відзначити, що дизайн упаковки рослинно-вершкових спредів Olkom, який створив Юрко Гуцуляк, увійшов в топ кращих графічних дизайнів на платформі Behance — найбільшому співтоваристві фотографів, дизайнерів та ілюстраторів. Також нагадаємо, що новинки Olkom «Селянське» 72,5% і «Вершкове» 60,0% вже можна побачити на полицях супермаркетів України.
25.02.2020.

О компании: Olkom Group є одним з лідерів серед олійно-жирових підприємств України. До складу групи компаній входять: ТОВ «Київський маргариновий завод», ПП «Рута-К» і ПрАТ «Київський маргариновий завод».
Компанія виробляє майонез, гірчицю, соняшникову олію, бутербродні і столові маргарини, спеціалізовані маргарини і жири для хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості. Вся продукція Olkom Group відповідає вимогам міжнародних стандартів по системі менеджменту якості ISO 9001: 2015 і системи менеджменту безпеки за принципами НАССР - ISO 22000: 2005.


ЧАО "Киевский маргариновый завод"
Автор:Лобач Елена Александровна написать автору
http://www.olkom.ua
тел.:067 6107883

дата публикации: 25.02.2020 16:06


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены