<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

В Україні почали виготовляти біорозкладні пакети

EDI-провайдер EDIN, як і безліч сучасних підприємництва, вважає за необхідне говорити про захист природи. Скоротити використання паперу, економити воду, сортувати сміття - ось до чого необхідно прагнути населенню Землі.

Кожна наша дія має бути направлена на захист нашої планети, яка сьогодні чимало страждає від людських рук. Бізнесу також немало важливо популяризувати цю тенденцію, а потім вже говорити про оптимізацію бізнес-процесів, інноваційність та ін.

Компанії намагаються бути соціально відповідальними, з`являються цілі переробні станції для очищення від сміття навколишнього середовища. Наприклад, українська компанія «Новіс», яка займається виробництвом пакувальних продуктів, розробила біорозкладні пакети з картопляного і кукурудзяного крохмалю та рослинних біополімерів. Пакети повністю розкладаються в домашніх умовах за 30-90 днів.

Кілька торгових мереж вже тестують біорозкладні пакети. В асортименті є сміттєві пакети та пакети-майки для покупок. Сам виробник спеціалізується на виготовленні та реалізації поліетиленових і поліпропіленових пакувальних матеріалів та пакетів з кольоровим друком.

О компании: EDI-провайдер EDIN – абсолютний лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними.


Товариство з обмеженою відповідальністю "АТС"
Автор:Клюса О.М. написать автору
тел.:044 3590112

дата публикации: 26.02.2020 14:22


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены