<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Податкова просить паперові звіти? Не вірте!

Провайдер е-документообігу EDIN попереджає, що Державна податкова служба України (ДПС) повідомила про поштові розсилки нібито від свого імені, в яких міститься неправдива інформація.

З нібито поштової скриньки податкової (sfs.gov.ua@i.ua), яка схожа на справжню, надходять фейкові листи.

У них йдеться про те, що договір про визнання електронних документів розривається в односторонньому порядку (на підставі таких документів підприємці можуть здавати звітність в податкову в онлайні, підписуючи її своїм електронним підписом). У цих листах також міститься пропозиція здавати звіти в паперовому вигляді (як це працювало раніше).

Коментарі податкової

Офіційні листи податкової можуть надходити лише з поштового домену @ tax.gov.ua. Ніяких змін у форматах подання звітності немає, як і раніше, підприємці можуть надсилати документи в онлайні. Сама податкова служба більш ніж підтримує звітність компаній в електронному вигляді.

О компании: EDIN - це всеукраїнський провайдер е-документообігу. Основною компетенцією провайдера є електронний обмін даними (EDI - Electronic data interchange). Клієнтами провайдера є більш ніж 5000+ контрагентів (роздрібні мережі, постачальники, дистриб'ютори та ін.).


Товариство з обмеженою відповідальністю "АТС"
Автор:Клюса О.М. написать автору
тел.:044 3590112

дата публикации: 28.02.2020 13:17


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены