<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Amazon відкрив маркет без кас

Е-провайдер EDIN повідомляє, що американський інтернет-рітейлер Amazon відкрив 25 лютого в Сіетлі (США) продуктовий супермаркет, в якому реалізована модель Amazon Go (торгівля без касових апаратів).

У магазинах Amazon Go використовуються телекамери над робочою зоною і технології комп'ютерного зору в поєднанні з геозон для смартфонів, щоб відстежувати покупців і товари. Застосовувана система дозволяє простежити, коли покупець взяв щось з полиці і поклав у кошик, і також визначити, коли він передумав, і повернув товар назад.

За словами віце-президента компанії по фізичним продажам та технологіям Діліпа Кумара, Amazon не планує найближчим часом відкривати більше продуктові магазини. Однак, не виключає такої можливості, якщо перший досвід буде успішним.

У листопаді 2019 року Amazon оголосив про відкриття нової мережі продуктових магазинів в Лос-Анджелесі. Компанія Amazon розробляє закони для технології з розпізнавання осіб. Amazon третій рік поспіль займає перше місце в рейтингу найдорожчих брендів світу. У 2020 році його вартість перевищила рекордні $ 220 млрд.

О компании: EDIN - це всеукраїнський провайдер е-документообігу. Основною компетенцією провайдера є електронний обмін даними (EDI - Electronic data interchange). Клієнтами провайдера є більш ніж 5000+ контрагентів (роздрібні мережі, постачальники, дистриб'ютори та ін.).


Товариство з обмеженою відповідальністю "АТС"
Автор:Клюса О.М. написать автору
тел.:044 3590112

дата публикации: 28.02.2020 13:16


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены