<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Що подивитися на вихідних із родиною: прем'єра «Король Лев» на українському ТБ

ВОЛЯ вперше на українському телебаченні покаже мультфільм Король Лев 2019 року. Оцінити захопливий сюжет і високу якість зображення глядачі зможуть 1 березня о 19:00 на телеканалі ВОЛЯ CINE+.

Улітку 2019 року на великі екрани вийшов ремейк знаменитого мальованого мультфільму студії Disney 1994 року — «Король Лев», який відразу підкорив серця глядачів. А вже цієї неділі, 1 березня, мультфільм уперше покажуть на українському телебаченні.
Оцінити захопливий сюжет і високу якість зображення глядачі зможуть на телеканалі ВОЛЯ CINE+, перевагою якого є можливість зміни звукових доріжок на українську або мову оригіналу.
Що ж нового чекає на глядачів? Тепер усі персонажі створені за допомогою фотореалістичної комп'ютерної анімації. Усі деталі, навіть шерсть звірів і трава виглядають настільки правдиво, що глядач ніби бачить їх на власні очі в савані, а не на екрані.
Режисером фільму виступив Джон Фавро, який відомий світові завдяки популярним кінокартинам «Залізна людина», «Книга джунглів», «Ковбої проти прибульців» тощо.
В основі сюжету лежать драматичні події в королівській родині левового прайду. Юне левеня Сімба, син великого короля Муфаси, ще від народження має статус спадкоємця всіх володінь. Але його дядько лев Шрам підступно захоплює владу, а Сімба відправляється у вимушене вигнання. І повернеться тільки через роки, щоб із новими силами та досвідом повернути собі трон короля савани. У фільмі вирують інтриги і пристрасті, тут є місце і для кохання, і для зради.
Стрічка зібрала понад $ 1,6 млрд у світовому прокаті, ставши найкасовішою у 2019 році, а також найуспішнішим анімаційним проектом та 7-ою картиною у переліку в історії кінопрокату.
Ремейк «Король Лев» стане другою прем'єрою у нинішньому році на власних телеканалах ВОЛЯ. Першою стала фінальна серія «Історія іграшок 4» на Воля CINE+ KIDS.
Співпраця з лідерами виробництва контенту Pixar, Universal, DreamWorks, Disney та іншими дозволяє компанії постійно тішити своїх телеглядачів світовими кіноновинками.


ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ"
Автор:Яковецька Наталія написать автору
тел.:044 502 22 50

дата публикации: 28.02.2020 13:16


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены