<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

У 2019 році в фірмових магазинах Київстар було продано більше 265 тис. смартфонів

2 березня 2020 Найбільш затребуваними моделями стали Samsung Galaxy 6A, Xiaomi Redmi 6A та Xiaomi Redmi 7.

У 2019 році продажі смартфонів в мережі Київстар зросли на 9%. При цьому, лідерами продажів були бюджетні смартфони. Понад 40% всіх покупок мобільних девайсів були в ціновому діапазоні 3-4 тис. грн. А найбільш популярним гаджетом став Xiaomi Redmi 6A. Всі смартфони, які обирали українці підтримують стандарт мобільного інтернету 4G.
Попит на моделі телефонів вартістю від 10 000 грн. зменшився на 5% в порівнянні з 2018 роком. Серед телефонів в високому ціновому сегменті найбільш популярними в 2019 році були моделі Apple iPhone 7 (32GB) и Apple iPhone XR (64GB).
Пік продажів прийшовся в цьому році не тільки на, так званий, період back-to-school та новорічні свята, а й на червень та липень. В цей період проводилась промо-акція, коли при купівлі Samsung A10 на мобільний рахунок абонента повертався cashback 10-15% від його вартості.
Окрім покупок нових смартфонів, відвідувачі магазинів Київстар активно користувались можливістю обміняти застарілий телефон на більш сучасну модель в рамках послуги trade-in. Нагадаємо, що за цією програмою, клієнти можуть обміняти свій смартфон і з невеликою доплатою отримати новий. В середньому, по програмі trade-in доплата становили 2-3 тис.грн. Частіше за все на обмін віддавали телефони Samsung Galaxy, а також Huawei Y3/Y5, а міняли, як правило, на Samsung А-серії. Найбільш активним періодом для trade-in став грудень 2019, коли було здійснено понад 40% всіх обмінів. Найбільшим попитом ця послуга користувалась у жителів Києва, Одеси та Хмельницького.
«Ми прагнемо до того, щоб в кожному з 487 фірмових магазинів Київстар клієнт міг отримати не тільки якісний сервіс, а й придбати смартфон на вигідних умовах. В цьому році ми підготували ще більше цікавих та вигідних умов для наших абонентів.» - прокоментувала керівниця дирекції роздрібних продажів Київстар, Ольга Смисльонова.

О компании: Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Kyivstar написать автору
http://www.kyivstar.ua
тел.:0 800 300 466

дата публикации: 03.03.2020 17:22


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены