<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

Компанія «В-Центр» гідно представила Україну на міжнародній виставці в Італії

Компанія «В-Центр» успішно прийняла участь у найбільшій міжнародній шкіряної виставці LINEAPELLE, яка відбулася 19-21 лютого 2020 року в Мілані, Італія. «В-Центр» став єдиним українським виробником, який представив свою продукцію на стенді в рамках даної виставки.

Виставка LINEAPELLE заснована в 1981 р і проходить двічі на рік (лютий і вересень) у виставковому центрі Мілана. LINEAPELLE є найбільшим міжнародним подією для професіоналів, представляючи інновації та визначаючи тенденції розвитку світової шкіряної галузі. Тут представлені натуральна шкіра, аксесуари, синтетичні матеріали і компоненти, а також обладнання для виробництва взуття, шкіргалантереї та меблів. У виставці взяли участь понад 1300 компаній з більш ніж 40 країн світу.
«В-Центр» - найбільший виробник натуральної шкіри в Україні - на виставці LINEAPELLE представив низку новинок галантерейних шкір в модних пастельних кольорах осінь / зима 2020/2021 р.р. Наприклад, новий галантерейний артикул Сорренто рослинного дублення, який має натуральние лице, спеціальну обробку, є еластичним і приємним на дотик в товщині від 1,6 мм до 3,0 мм.
Ще один новий галантерейний артикул, представлений на виставці - Кальярі, який має ефект старої шкіри з парафіновим оздобленням і добре тримає форму. Артикул випускається в товщині: 1,6 - 1,8, 1,8 - 2,0.
Новими кольорами поповнилася і популярна колекція гідрофобного Крейзі Хорс - новий артикул Крейзі Хорс Люкс з парафіновим оздобленням, шліфований, має сильний ефект затемнення, товщиною 1,4 - 2,0 мм.
Також була представлена шкіра Ремінна рослинного дублення з новими видами обробки лиця.
Що стосується модних колірних тенденцій на 2021 рік, то це синій, олива, гірчиця, кориця, сірий, а також темні відтінки червоного.
Під час участі у виставці, на стенді «В-Центр» відбулися численні зустрічі з потенційними клієнтами - всього відбулося 95 таких зустрічей, в тому числі з великими виробниками галантереї. За підсумками виставки, був укладений контракт між компанією «В-Центр» і галантерейною фабрикою з Іспанії.
«Участь у міжнародній виставці LINEAPELLE - ще одне підтвердження високої якості натуральної шкіри українського виробництва, яка відповідає всім міжнародним стандартам і має попит в руслі сучасних модних тенденцій», - зазначив Андрій Шевченко, директор компанії «В-Центр».

О компании: Компанія «В-Центр» заснована в 2014 році і є лідируючою на українському ринку виробництва натуральної шкіри. Завод «В-Центр», розташований в місті Вознесенськ, Миколаївської області - найбільше виробництво шкіри повного циклу в Україні. Виробничі площі підприємства - 55 тис. кв.м., кількість співробітників - 300 осіб. «В-Центр» також має власні філії (склади) в Дніпрі, Харкові та Львові. Щорічно завод «По-Центр» виробляє близько 90 млн. дм&#178; готової продукції. Завдяки своїй високій якості і широкому асортименту, продукція компанії користується попитом як в Україні, так і за її межами - так, компанія тісно співпрацює з відомими закордонними виробниками взуття.
Підприємство «В-Центр» сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001:2015 «Система управління якістю» і 14001:2015 «Система екологічного управління». Завод «В-Центр» також має сертифікат LWG (Leather Working Group, екологічність виробництва шкіри) і EcoVadis (рейтинг сталого розвитку постачальників в міжнародних ланцюжках поставок).

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся: https://v-center.in.ua , Тел: +38 (067) 511 99 28, sales.v-center@ukr.net
https://v-center.in.ua/ , Тел: +38 (067) 511 99 28, sales.v-center@ukr.net


Publicity Ctreating
Автор:Yaroslav написать автору
http://www.publicity.com.ua
тел.:(067) 511 99 28

дата публикации: 10.03.2020 15:21


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены