<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

03.10._Ганна Олексенко, ключовий акціонер Olkom Group
Група компаній Olkom - сильний бренд роботодавця

Початок 2020 року безперечно став знаковим для Olkom Group. Динамічні зміни в кон'юнктурі ринку спонукають компанію бути більш мобільною і уважною до інтересів клієнтів. Саме тому компанія пішла на важливий крок кадрових змін, які тривають і зараз. Відбулося оновлення команди топ-менеджменту, розширення і посилення департаменту продажів. Розпочато створення R&D відділу і освоєння навичок оптимізації виробництва за технологією Lean.

Група компаній Olkom послідовно рухається до своєї стратегічної мети - побудови компанії міжнародного рівня. Для посилення ключових позицій і забезпечення конкурентоспроможності Компанія робить ставку на інвестиції в людський капітал. «Однією з головних особливостей Olkom Group, що об'єднує наших співробітників в групу однодумців, є корпоративна культура, орієнтована на максимальну ефективність і побудована на концепції бережливого виробництва. Вона заснована на відповідальності кожного працівника, командній роботі та взаємній підтримці, — розповідає Ганна Олексенко, ключовий акціонер Olkom Group. — Багато хто з наших співробітників працюють в компанії вже 10, а то і 15 років, що є найкращим доказом того, наскільки ми цінуємо і винагороджуємо їх за внесок в загальну справу».
Olkom Group — одне з провідних і значимих підприємств харчової промисловості України, що тягне за собою підвищені вимоги до рівня професійних компетенцій команди. Тому для Компанії важливо залучення кращих фахівців галузі та безперервне вдосконалення їх практичних навичок і знань по всіх ключових напрямах, необхідних для реалізації поточних і майбутніх проектів.
«Цілі, які стоять перед нашою командою, вимагають максимальної самовіддачі. Ми цінуємо професіоналізм, ініціативність, готовність діяти і брати відповідальність за результат — свій і своєї команди, — коментує Олена Бєлова, директор по персоналу Olkom Group. — Ми розуміємо, що люди з такими компетенціями, які до того ж поділяють корпоративні цінності Групи — це запорука нашого спільного успіху. Тому ми націлені на утримання в команді саме таких людей і залучення нових фахівців, які прагнуть до досягнення кращих результатів».
В даний час в компанії працюють понад 400 осіб. Кожному співробітнику надані рівні можливості для навчання, особистісного та професійного розвитку. І, як правило, працівники, які показують високі результати і володіють такими якостями, як чесність і ініціативність, досить швидко займають керівні посади: 70% лідерів компанії побудували свою кар'єру в Olkom Group.
10.03.2020.

О компании: Olkom Group є одним з лідерів серед олійно-жирових підприємств України. До складу групи компаній входять: ТОВ «Київський маргариновий завод», ПП «Рута-К» і ПрАТ «Київський маргариновий завод».
Компанія виробляє соуси, майонез, гірчицю, соняшникову олію, бутербродні і столові маргарини, спеціалізовані маргарини і жири для хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості. Вся продукція Olkom Group відповідає вимогам міжнародних стандартів по системі менеджменту якості ISO 9001: 2015 і системи менеджменту безпеки за принципами НАССР - ISO 22000: 2005.


ЧАО "Киевский маргариновый завод"
Автор:Лобач Елена Александровна написать автору
http://www.olkom.ua
тел.:067 6107883

дата публикации: 10.03.2020 15:19


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены