<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Як доглядати за деревами

Дізнайтесь як доглядати за деревами літом, осінню, зимою та весною. Які нюанси передбачає догляд в різні пори року та на що потрібно звертати увагу в першу чергу.

Життя дерев безпосередньо залежить від того, наскільки хороший був догляд за ними. Адже повноцінне зростання - це лише результат догляду за ними. Правильний догляд включає в себе систематичний полив, дбайливу обрізку і регулярну обробку від шкідників. Крім цього, має значення і те, наскільки правильно була проведена посадка дерев. Детальніше про все описано в цій статті!

догляд за деревами

Як правильно доглядати за деревами навесні

Перш за все гілки дерев необхідно звільнити від льоду або снігу при їх наявності. У разі, якщо гілки вже прогнулися, необхідно зробити для них опори. Далі необхідна обрізка дерев. Важливо! Не варто проводити обрізку при морозі.

Крім цього, весняний догляд за деревами включає в себе щеплення, яка виконується до набрякання бруньок.

Не варто забувати обприскувати дерева з метою захисту дерева від шкідників. Обприскування необхідно проводити три рази: до набрякання бруньок, перед цвітінням і через тиждень.

Для захисту від шкідників і раптових змін температури деревам потрібна побілка.

Якщо після зими дерева були схильні до атак шкідників, їм необхідно надати "медичну допомогу": рани затерти до здорової деревини, а потім дезінфікувати пошкоджені місця, після чого нанести садовий вар.

Важливість обрізки дерев

Отже, обрізка дерев дозволяє регулювати їх зростання, робить їх більш стійкими до зими, покращує продуктивність.

Основною метою обрізки дерев є продовження максимального терміну декоративності або врожайності, а також підтримка безпосередньо їх здоров'я.

Зрозуміло, якщо дерево не обрізати, плодоношення і цвітіння може наступити навіть раніше, однак це може нездорово позначитися на здоров'я і красу самого дерева.

Таким чином, дотримуючись нескладні правила догляду за деревами, вони проживуть досить довгий час і будуть радувати вас своєю врожайністю і красою. Дерева вимагають регулярного догляду. Однак ця праця і дасть вам значний результат. Бажаємо успіхів!

Літній догляд за деревами

Влітку дерева потребують постійного догляду. Він складається з декількох етапів, про які описано нижче в даній статті.

Регулярні поливи

В суху погоду необхідно здійснювати полив дерев на всю глибину кореневого шару грунту. Дуже важливо це робити якомога рясно і не дуже часто. Цей етап є одним з основних.

Обробка пристовбурних кіл

Для поліпшення родючості грунту пристовбурних кіл необхідний посів бобовозлаковими травами. Траву необхідно косити 4-5 рази за сезон і використовувати її в якості мульчі. Після цього під кожне дерево на 1 квадратний метр пристовбурного кола необхідно внести по 20-25 г азотних добрив.

Якщо дерева не дуже великі, в пристовбурних кругах допустимо вирощування салатів і однорічних квітів.

Боротьба з шкідниками та хворобами

Як правило, влітку дерева пошкоджуються шкідниками, внаслідок чого відбувається затримка активного росту пагонів і виснаження молодих дерев. Тому необхідно раз в півтора тижні обприскувати дерева від хвороб і шкідників такими засобами, як бітоксибациллін (40-80 г / 10 л води) і актофіт (60 мл / 10 літрів води).

Підживлення

Влітку потрібно 2 рази підгодовувати дерева азотними добривами: відразу після цвітіння і приблизно через 26 днів після початкової підгодівлі: 10-15 грам добрива на один кв. метр пристовбурного кола.

Правила осіннього догляду за деревами

В кінці літа виникає величезна кількість роботи, адже, крім збору врожаю, необхідне проведення багатьох дій на власній ділянці. При цьому весь комплекс робіт необхідно провести в конкретні терміни.

Спочатку у вересні рекомендовано зняття ловчих поясів з дерев і прибирання всіх зіпсованих плодів.

У жовтні необхідно ретельно перевірити дерева, побілити штамби і обрізати і видалити пагони і дзиги.

Останні позбавляють дерев сили, загущают їх крону, через що на них більше не зав'язуються плоди. Зазвичай дзиги з'являються на молодій плодовій культурі після появи пошкоджень на дереві. Для запобігання цьому рекомендована обрізка.

У листопаді потрібно прибирання всіх гілок і листя, які опали. Також бажано здійснити перекопування грунту навколо дерев. Під час цього процесу рослини можна підгодувати.

Восени підгодовувати дерева необхідно після збирання врожаю. Вона необхідна для поліпшення виснаженого за сезон грунту. Для цього краще використовувати фосфорно-калійні добрива, краще без вмісту азоту.

Захист від сонячних опіків і морозобоін

Раптові зміни температури, як і сонячні опіки, можуть бути причиною появи на корі плодових дерев морозобоін (тріщин). Вони дуже глибокі і шкодять самим деревам.

Для запобігання цьому необхідно виконати покриття дерев побілкою або спеціальним захисним волокном.

Крім цього, тріщини здатні з'являтися і через шкідників. Проти них як правило застосовують спеціальні захисні сітки, якими обмотують стовбур.

Зимовий догляд

Зимовий догляд включає себе перш за все підготовку до самої зими, що включає в себе конкретно укриття дерев. Також він включає в себе і нагляд за деревами. Від того, наскільки правильно дерево було підготовлено до зими, залежить і подальше плодоношення.

Для захисту від морозів, необхідно обрізка бутонів і листя, що запобігає випаровуванню вологи, далі рекомендовано окропити стовбури п'ятипроцентним розчином мідного купоросу.

Зимовий догляд за деревами

Захист від льоду

Лід, який утворюється на гілках дерев, здатний їх зламати. Тому, якщо прогноз погоди на найближчий час несприятливий, гілкам потрібен захист. Сам процес відбувся в застосуванні розчину, який складається з 0,5 кг вапна і піску 1,5 кг, що в подальшому заливають десятьма літрами води. Використовують його за кілька діб до того моменту, коли імовірно утворюється лід. Коли настане той самий день, для позбавлення від льоду вистачить лише струсити його з гілок.

Захист від снігу

Крім утворення льоду, гілки дерев можуть бути зламані і через важке для них снігу. Для запобігання цьому дерево необхідно обв'язати так, щоб гілки знаходилися якомога ближче до стовбура.

Захист від шкідників

На жаль, вони здатні нашкодити деревам навіть взимку. Для запобігання їх нападу використовується спеціальний садовий бинт, намотують від низу до верху на весь стовбур дерева. Варто уточнити, що необхідно, щоб кожний наступний виток злегка заходив на попередній. Крім цього, також для оборони від них можна використовувати мишачу отруту.О компании: https://domslugba.com


КІНТО
Автор:менеджер написать автору

дата публикации: 10.03.2020 15:00


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены