<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

У Нікополі завершено масштабне відновлення викраденого кабелю

Аварійно-відновлювальна бригада Укртелекому відновила 728 метрів кабелю, який днями було пошкоджено та викрадено злодіями

Злодії продовжують пошкоджувати та розкрадати телекомінфраструктуру Укртелекому. Цього разу крадії у Нікополі пошкодили і «вирізали» два кабелі загальною довжиною близько півкілометра. Одразу після інциденту, протягом 15 хвилин змінним персоналом АТС в ручному режимі виконано переадресацію дзвінків на екстрену службу «101», яка постраждала від вирізу.

Незважаючи на системні заходи з посилення та удосконалення фізичної та технічної охорони власних кабельних мереж, на сьогодні масові викрадення та пошкодження телефонного кабелю й обладнання тривають. За 2019 рік зафіксовано майже 13 тисяч випадків зловмисних посягань на мережі Укртелекому. Щоразу, коли злочинець посягає на майно компанії, абоненти Укртелекому стикаються із незадовільною якістю зв’язку або з його відсутністю, але грабіжників це не турбує. За кожним випадком крадіжок та пошкодження телекомунікаційного обладнання і майна Укртелекому формується та подається відповідна заява до національної поліції.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:пресслужба написать автору

дата публикации: 20.03.2020 12:03


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены